Pierwszy motor dla zielonego 40-latka

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
ranczer
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 21, 2009 4:07 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lis 17, 2010 9:16 pm

Witam, wlasnie zdalem prawko na Motorki (wszystkie inne kat juz posiadam od wielu lat) i mam pytanko do bardziej doswiadczonym Riderow jaki motor kupic? Od razu ten ktory sie najbardziej podoba czyli Honda GoldWing lub HD Electra Glide czy tez zaczac od czegos mniejszego, na czym sie po prostu naucze dobrze jezdzic nie robiac krzywdy sobie i innym....koledzy maja bardzo odmienne zdania w tym temacie i nie pomagaja....licze na spory odzew i ewentualne propozycje 1-szego zakupu...podpowiem, ze moj instruktor doradzil Suzuki GSR 650..a jakie jest wasze zdanie....Pozdrawiam..RyS! :lol:
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 2:21 am

Hey Ranczer !

Ponoc najlepsze do nauki sa GS500 , CB500, er500 ale tyle wiem co wyczytalem w necie.

Ja wlasnie chce zrobic prawko na motor w UK - masz sprawdzonego instruktora lub szkole jazdy ?
Mam juz CBT. Nie zabardzo chce sie pchac w zakup 125tki a z drugiej strony kurs na D1 do najtanszych nie nalezy.

Pozdr

Fisherman
ranczer
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 21, 2009 4:07 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 8:59 am

Dzieki za info....ja ze wzgledu na koszty zrobilem prawko w PL..tyle ze nauczyli jak zdac egzamin a nie jezdzic dlatego mam teraz problem na czym nauczyc sie bezpiecznie jezdzic i nabrac dobrych nawykow...

Pozdrawiam

RyS!
Awatar użytkownika
komar
Nowicjusz
Posty: 91
Rejestracja: śr lut 10, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Basset

pt lis 19, 2010 8:15 pm

bandit 600, dobry na poczatek i szybko sie nie znudzi
ODPOWIEDZ