polskie znizki

Posty związane z naszymi furami
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

wt paź 05, 2010 7:13 pm

orientuje sie ktos ktore firmy ubezpieczeniowe w uk honoruja polskie znizki(PZU)?
dodam odrazu ze moje znizki przedatawiaja tylko historie ubezpieczenia.PZU nie wylicza procentowo ile mi sie nalezy odbijajac pileczke w strone angielskich firm ktore same na podstawie owej histori powinny naliczyc ilosc naleznych nam punktow procentowych.
niestety nadzialem sie na green insurance i wolalbym byc juz pewny.wiem zawsze mozna zadzwonic i spytac ale poczekam na wasze podpowiedzi ...z gory thanks
Robsol

śr paź 06, 2010 12:43 pm

To lepiej zadzwon i zapytaj wprost.
Jest taka luczka w prawie ze kazdy ubezpeiczyciel ma prawo odmowic uznania znizki danemu klijentowi.
Nawet jesli ktos powie ze dany ubezp. uznal jego znizki to nieznaczy ze uznaja twoje.

Musisz zadzwonic i zapytac.
Ps.
Moje zostaly uznane przez direct line.
pozdro.
Poczes
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 9:00 pm

ndz paź 10, 2010 10:39 am

Jezeli jeszcze nie wybrales zadzwon do A-Plan, w firmie sa polscy pracownicy i ustala ci ktora firma da ci najnizsza cene, mnie uznali znizki z Polski i zalatwilem wszystko przez telefon nie wychodzac z domu. Sprawdz : 02380206434 ;)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

ndz paź 10, 2010 11:51 am

Poczes pisze:Jezeli jeszcze nie wybrales zadzwon do A-Plan, w firmie sa polscy pracownicy i ustala ci ktora firma da ci najnizsza cene, mnie uznali znizki z Polski i zalatwilem wszystko przez telefon nie wychodzac z domu. Sprawdz : 02380206434 ;)

A w jakim celu załatwiac tak prostą sprawę przez pośrednika????? który chyba charytatywnie tego nie robi...?!

Dzwonic bezposrednio do firmy ubezpieczeniowej i jak najmniej pośredników !!
Pozdrawiam
gajos044
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 12, 2008 8:04 pm

ndz paź 10, 2010 12:15 pm

moje polskie znizki zaakceptowali w churchillu bez zadnych problemow, po roku zmienilem ubezpiczyciela na swift cover i wtedy wyslalem im dowod o bezszkodowej jezdzie ktory otrzymalem z churchilla i tam juz nic nie pisali o moich polskich znizkach tylko bylo napisane ogole ile lat posiadam bezszkodowej jazdy, teraz jestem w tesco i tez jest ok
najlepiej wejsc bezposrednio na strony ubezpieczycieli takich jak churchill swift cover direct line tesco bo sa najtansi. zawsze jak szukalem ubezpieczenia to nie korzystalem z serwisow jak comparethe market albo gocompare itp poniewaz powyzszych ubezpieczycieli tam nie znajdziesza sa oni przynajmniej dla mnie najtansi
pozdrawiam
Poczes
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 9:00 pm

śr paź 13, 2010 10:13 pm

sprawdzajac na stronach ubezpieczycieli wyszlo mi drozej niz w a-plan'ie wiec skozystalem z ich uslug ;) ale to jest moje zdanie, ja jestem zadowolony :)
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

ndz paź 17, 2010 8:56 pm

direct line honoruje polskie znizki i jest w miare tani (jak dla mnie)
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt lis 19, 2010 10:59 am

Direct Line jest tani ? Napewno przereklamowany , w telewizorni wszedzie ich pelno ale czy tani .... Z pewnoscia nie (obiektywnie rzecz ujmujac)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lis 19, 2010 1:28 pm

to podaj mi prosze tańsze firmy i dobre na tyle, że nie ma problemu z wypłatą odszkodowania w razie wypadku i nie trwa to miesiącami...?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob lis 20, 2010 2:30 pm

Jimmy uwierz mi na slowo iz kazdy ubezpieczyciel bedzie chcial Cie wyruchac jesli tylko dasz mu ku temu okazje i nie ma znaczenia czy to bedzie Direct L, Tesco , Churchill czy jakakolwiek inna gnida . Jaki jest sens placic wiecej za ten sam towar ? Ubezpieczenie musisz posiadac jesli chcesz byc uzytkownikiem drogi .Chcesz czy nie - placisz i tyle , tak mowi prawo. Pisze oczywiscie o pakiecie podstawowym bo z comprehensive bywa rozne , byc moze masz racje iz niektorzy w chooja leca ale za to im przeciez firma gruby szmal placi aby splawiac tych bardziej pokornych . Mi Direct L chcial dowalic o ponad 12 funtow miesiecznie wiecej niz rok temu za third party !!! Za te pieniadze i z tymi znizkami obecnie mam full comprehensive i jeszcze ubezpieczenie na NCB .W tym przypadku nie ma z czym polemizowac . Directa uwazam za instytucje szukajaca frajerow poprzez szeroko zakrojona agitacje telewizyjna i zdania nie zmienie :)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob lis 20, 2010 4:02 pm

Ale ja ciebie wcale nie próbuje przekonac na D.line tylko staram sie udowodnic ze D.line jest jedną z najtańszych firm na rynku -mówię tu o Full comprehensive- bo innych opcji nie sprawdzałem. Pozatym nie wiem czy wiesz ale wszystkie firmy ubezpieczeniowe w tym roku podniosły stawki ubezpieczeniowe. Towar niby taki sam ale jakość i szybkośc obsługi inna w każdej firmie, jestem z D.line juz dobre 5 lat w międzyczasie miałem wypadek i wiem że są solidni i szybcy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

sob lis 20, 2010 10:05 pm

[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob lis 20, 2010 10:39 pm

Ceny podskoczyly - potwierdzam. Ja w miedzyczasie trwania ubezpieczenia zmienilem auto, z 1.8 benzyna na 1.2 benzyna ... rocznik mniej wiecej ten sam .. doszedl kolejny rok znizek i ..... nie bylem w stanie znalezc tanszej oferty niz w zeszlym roku (nawet z dodatkowym rokiem bezwypadkowej jazdy !). Trudno sie mowi, do roboty jakos dojezdzac trzeba.

Kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

sob lis 20, 2010 11:12 pm

wiec co polecacie?
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

ndz lis 21, 2010 6:36 am

kukurydze lub majonezy jakos dojezdzac trza:D
ODPOWIEDZ