polskie znizki

Posty związane z naszymi furami
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

ndz lis 21, 2010 9:14 pm

a ja nie placze, moj znajomy litwin kupil bmke a ze jest mlody to znalazl najtansza opcje za 1700 - a ze rozlozyl na rok to 160 miesiecznie mu wyszlo. za auto dal 1700. dziekuje
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

pn lis 22, 2010 4:58 pm

dzien dobry mi za accorda 08 z moim dr 10 krzycza 5tysiecy..dowidzenia
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz paź 23, 2011 8:56 pm

Odpowiedniego tematu nie znalazlem a nowego nie bede zakladal. Wiadomo ze jak szukasz ubezpieczenia na samochod to korzysta sie bezposrednio ze strony jakiejs tam firmy badz tez przez wyszukiwarki typu moneysupermarket.com itp. Mnie natomiat zastanawia czy jest wyszukiwarka ktora znajac Twoje dane na temat znizek, wieku, lat posiadania prawka itd. podpowie jaki samochod mozna zakupic aby ubezpieczenie bylo niskie, mam namysli odwrotne dzialanie czyli wyszukiwanie samochodu do ubezpieczyciela. Troche nagmatwalem ale chyba zalapiecie o co chodzi
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

śr paź 26, 2011 11:02 pm

ja załapałem ale nie mogę nic takiego znaleźć.
ciekawe pytanie.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

czw paź 27, 2011 6:42 am

Nie wiem czy istnieje taka strona ale ...

... sprawdz w necie ktore auta maja insurance group nr 1 - one z teorii powinny byc tanie w ubezpieczeniu .... ale w moim przypadku ubezpieczenie group 1 a group 7 to roznica paru funtow.

W autotraderze jest opcja zeby ci przy ogloszeniu pokazywalo mniej wiecej koszt ubezpieczenia ( musisz podac swoje dane ).
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw paź 27, 2011 8:09 am

Rybaku dobrze prawisz...generalnie chodzi tu o grupę ubezpieczenia, czyli sprawdzasz w jakiej grupie jest twoje autko i już wiesz, że możesz płacic mniej, aczkolwiek nie koniecznie bo załóżmy, że ja mam autko w grupie np. 13 ale mam 7lat bezwypadkowej jazdy, wiek ponad 3X lat, żonaty, etc....a ktoś jest 22 letnim kawalerem ze świeżym prawem jazdy bez żadnych zniżek, ale ma autko w grupie ubezpieczeniowej 2 i tu może się okazac że ten delikwent będzie płacił więcej niż ja.
Więc jak widzicie na podanym przykladzie samo auto to nie wszystko dochodzi do tego wiele czynników które się składają na koszt ubezpieczenia.

Odpowiadając na posta ksg zajrzyj sobie tu:http://www.carinsurancegroups.co.uk/
i możesz sobie znaleźc autko w grupie ubezpieczeniowej od 1-5 i wtedy masz szanse na tańsze ubezpieczenie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz lis 20, 2011 7:28 pm

Jimmy pisze:Rybaku dobrze prawisz...generalnie chodzi tu o grupę ubezpieczenia, czyli sprawdzasz w jakiej grupie jest twoje autko i już wiesz, że możesz płacic mniej, aczkolwiek nie koniecznie bo załóżmy, że ja mam autko w grupie np. 13 ale mam 7lat bezwypadkowej jazdy, wiek ponad 3X lat, żonaty, etc....a ktoś jest 22 letnim kawalerem ze świeżym prawem jazdy bez żadnych zniżek, ale ma autko w grupie ubezpieczeniowej 2 i tu może się okazac że ten delikwent będzie płacił więcej niż ja.
Więc jak widzicie na podanym przykladzie samo auto to nie wszystko dochodzi do tego wiele czynników które się składają na koszt ubezpieczenia.

Odpowiadając na posta ksg zajrzyj sobie tu:http://www.carinsurancegroups.co.uk/
i możesz sobie znaleźc autko w grupie ubezpieczeniowej od 1-5 i wtedy masz szanse na tańsze ubezpieczenie.
Czyli nie ma takiej stronki ktora do Twoich danych wyszuka samochod chronologicznie od najtanszej opcji ubezpieczenia wzwyz? Moglby ktos z tubylcow wpasc na taki pomysl i stworzyc taka stronke.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn lis 21, 2011 11:07 am

Czyli nie ma takiej stronki ktora do Twoich danych wyszuka samochod chronologicznie od najtanszej opcji ubezpieczenia wzwyz? Moglby ktos z tubylcow wpasc na taki pomysl i stworzyc taka stronke.
Raczej nie ma ale nawet gdyby była to mało kto kupuje auto kierując się tylko kosztem ubezpieczenia! Kobiety zwracają uwagę na kolor :P , faceci to już wogóle różnie od ekonomii pojazdu, poprzez moc silnika, komfort, ceny części zamiennych, spalanie, funkcjonalnośc itd... samo ubezpieczenie to jest jedno z wielu kryteriów przy zakupie samochodów i raczej mało kto się tym kieruje...
Pozdrawiam
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

śr lis 23, 2011 4:08 pm

a zwracam uwage nie na kolor, ale na rozmiar ;)
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lis 24, 2011 9:07 am

sonyak pisze:a zwracam uwage nie na kolor, ale na rozmiar ;)
Kompletnie mi to wyleciało z głowy sonyak, to przecież naturalne że kobiety kierują się "rozmiarem" , a w przypadku samochodów kolorem :lol:
Pozdrawiam
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

czw lis 24, 2011 7:01 pm

rozmiarem SAMOCHODU :)
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
ODPOWIEDZ