dokad z autem...

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
ciekawy swiata
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:20 pm

śr wrz 01, 2010 3:27 pm

Witam jestem tutaj bo slyszalem o polskim warsztanie ktory znajduje sie w okolicy stadionu.czy ktos o takim slyszal moze ktos podpowie mi czy warto akurat w tam lub jak nie to gdzie najlepiej zglosic sie ze swoim autkiem.z gory dziekuje za porady :)
ciekawy swiata
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:20 pm

czw wrz 02, 2010 7:15 pm

no dziekuje bardzo za porady :evil:
Robsol

pt wrz 03, 2010 8:55 am

Siemka! Tak jest tam taki warsztat ale niemam pojecia jak tam sie spisuja Ci mechanicy.
Ja osobiscie mam 2 miejsca gdzie jezdze robic moje autka. 1 to polski warsztat na porswood niedaleko B&Q (zazwyczaj jakas drobnice tam robie,) a 2 w poblizu winchester road (mot i inne grubsze naprawy na rachunek ma sie rozumiec)
I to tyle,co mam do powiedzenia w tym temacie.

PS. Najlepiej popytaj swoich znajomych co jezdza autami, kazdy tutaj ma juz jakiegos upatrzonego mechanika. I nie kieruj sie tylko cena bo czasami lepiej wydac te pare funtow wiecej na lepszym warsztacie i miec chociaz jakas gwarancje!!!
Oczywiscie ta regula nie zawsze sie sprawdza.
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt wrz 03, 2010 12:38 pm

nie wiem co wy macie za auta, ze mechanik to praktycznie czesc rodziny i wysylacie im nawet kartki swiateczne ;)
ale ok bylem ze znajomym u mechanika kolo Machine Mart i nawet dal pisemna gwarancje na rozrzad wiec chyba wierzy w swoje sily
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Robsol

pt wrz 03, 2010 2:50 pm

Ja zrobilem w ubieglym roku ponad 100tys. mil to trzeba warsztaty odwiedzac czesciej.
A auto uwazam ze mam calkiem dobre!!! Bo sie nie psuje w nieoczekiwanym momecie!!! :lol: :lol: :lol:
Tankuje i zap.... a cala reszta moze wciagac nosem moje spalinki. :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdro.....
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt wrz 03, 2010 4:05 pm

no ja zrobilem 14k tylko wiec przy T|obie jestem niedzielnym kierowca, ale przynajmniej olej zmieniam co niecaly rok, a Ty to chyba raz w miesiacu, kiedys widzialem ogloszenie saaba 3 latka co mial 600k km jezdzil 24 h jako taxi bez gaszenia silnika tzn poza tankowaniem i zmiana oleju jak znajde to wrzuce
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Liptonka
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 30, 2010 12:19 am

pt wrz 10, 2010 2:49 pm

Ja moge polecić pewnego Polskiego ;) mechanika :) To na Pw :)
ODPOWIEDZ