Machanik ds. tlumikow

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

sob paź 03, 2009 2:50 pm

Witam,
Czy ktos moze polecic kogos kto dobrze i niedrogo zrobi tlumik / laczenie / cokolwiek co spowodowalo, ze nagle autko zglosnialo wiecej niz dwukrotnie? (tlumik napewno jeszcze nie "strzelil" bo dobrze znam to dudnienie).
Chcialbym to rozwiazac do srody max.

Na 2 wpady do KwikFit, tenze sprawe spapral w przeszlosci razy 2, a 0% skutecznosci w satysfakcji mnie nie podnieca dostatecznie.

Podmiot liryczny: Nissan Almera z poczatku wieku

Jakas dusza moze kogos sprawdzonego polecic?
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
mlody333
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 02, 2009 10:41 am
Lokalizacja: Z DOMU

pn paź 05, 2009 4:54 am

akurat tak sie sklada ze jest mechanik ne derbach kolo szpitala w tych garazach to jest murzyn robi dobrze i tanio jak bedziesz szukal jego garazu to przed garazem stoi kawasaki ninja zx10r napewno znajdziesz
sprawdzony przeze mnie robil mi wydech w daweoo laganza i w vectrze
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

pn paź 05, 2009 9:04 am

Dzieki za rekomendacje,
Nie wiesz jak jest czynny poznymi popoludniami?
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
mlody333
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 02, 2009 10:41 am
Lokalizacja: Z DOMU

pn paź 05, 2009 9:18 am

w sumie to do 18 czasami dluzej
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt gru 25, 2009 2:43 pm

Choc nie jestem juz moderatorem to uwazam :wink: ze takie rozmowki powinny byc raczej prowadzone na privie .Murzyn jest czynny do 18 a kawa tez tak dlugo stoi ?
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz gru 27, 2009 5:42 pm

thyrfing pisze:Choc nie jestem juz moderatorem to uwazam :wink: ze takie rozmowki powinny byc raczej prowadzone na privie .Murzyn jest czynny do 18 a kawa tez tak dlugo stoi ?
A ja jestem modem i nie czuje sie zobligowania do interwencji w te rozmowy, forum to wymiana mysli i pogladow, jesli nikt tutaj nie wymienia mi nazwy firmy, czy wrecz wprost pisze zdan typu ' Przyjdz do mnie do zakladu pod nazwa N ', to nie wydaje mi sie aby bylo to sprzeczne z regulaminem, userzy maja prawo udzialac sobie porad, czy dyskutowac o pewnych kwestich w odpowiednich dzialach.
Obrazek
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob sty 09, 2010 9:56 pm

Dziekuje za sprostowanie i juz nie pisne ani slowka na tematy ktore mnie nie dotycza :wink:
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

czw kwie 15, 2010 10:29 am

A ja znowu musze polecic Witka 07840247273 :)
Startuje chlopak a jest dobry. Nie bede reklamowal jak sie nazywa jego zaklad i lokalizacja. Jesli nie jestes pewien co sie zepsulo to zadzwon do niego i popros o porade. Porada jest darmowa nawet jesli bedzie musial ci zagladnac do fury.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

śr kwie 21, 2010 9:02 pm

Natenczas pisze:A ja znowu musze polecic Witka 07840247273 :)
Startuje chlopak a jest dobry. Nie bede reklamowal jak sie nazywa jego zaklad i lokalizacja. Jesli nie jestes pewien co sie zepsulo to zadzwon do niego i popros o porade. Porada jest darmowa nawet jesli bedzie musial ci zagladnac do fury.
No, dzieki tyle ze sprawa juz dawno poszla z dymem (ze tak wulkanicznie sie wyraze, co by na czasie byc). Tzn poszla z dymem to moze niefortunne sformuowanie, chodzi o to ze rozwiazana sprawa w sensie pozytywnym. Naprawil mi sympatyczny mechanik, tez Polak, w okolicach "laczenia" Swaythling i Portswood (nie wiem dokladnie gdzie sie zaczyna jedno a konczy drugie).
Sprawdzil sie tez przy drugiej sprawie przy innym aucie (kupno + wymiana klockow & tarcz) - gdzie zwyciezyl cenowo z MOT Express pod Itchen Bridge w sposob miazdzacy (ok 90 Vs 240!) utrzymujac te sama jakosc. Podalbym namiary ale widze ze tu sciany maja uszy, oczy, nozdrza i inne radarogenne cosie, wiec jak ktos potrzebuje prosze na priva, podam. Poki co jestem zadowolony.
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
ODPOWIEDZ