Ubezpieczenie na Europe

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
syfon
Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw sty 11, 2007 7:27 pm

czw cze 11, 2009 4:41 pm

Witam!!!

Prosze o informacje jesli ktos posiada o ubezpieczeniu podrozy autem do Polski. Chodzi o pelne ubezpieczenie w razie awarii lub wypadku z holowaniem i zastepczym transportem w razie wiekszej awarii.
Jesli ktos mial jakies doswiadczenia w temacie to prosze o info.
Pozdrawiam...
Syfon...
Awatar użytkownika
Radek
Zaczyna Działać
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 01, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: Southampton

czw cze 11, 2009 6:09 pm

Hej
ja jak jechalem to wykupilem "european breakdown cover" w AA,
w kzadej teo typu firmie mozesz wybrac dowolny zakres ubezpieczenia np holowanie, auto zastepcze itp
pozdrawiam i milej podrozy
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt cze 12, 2009 10:30 am

Syfon możesz zazwyczaj dokupic sobie w tej samej firmie w której jestes ubezpieczony lub wybrac jedną z kilkunastu na rynku, dwie największe firmy to AA, oraz RAC ceny zależne od pakietu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt cze 12, 2009 8:14 pm

misie zdaje ze lepiej juz pojechac na dobry przeglad auta, jesli wymaga sporego wkladu finansowego to juz lepiej wcale nim nie jechac.
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
syfon
Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw sty 11, 2007 7:27 pm

sob cze 13, 2009 9:54 am

Przeglad to obowiazkowo. Ale ubezpieczenie takze. To nie trasa 500 km tylko 2000 :)
Pozdrawiam...
Syfon...
Awatar użytkownika
ptakcudak
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 23, 2009 10:07 pm
Lokalizacja: Southampton / Kraków

czw lip 23, 2009 10:47 pm

zadzwoń do swojej ubezpieczalni i po prostu spytaj o to praktycznie każka to oferuje i w miarę przystepnych cenach ale AA i RAC to są najbardziej znane w europie więc w razie jakiegoś nie przewidzianego zdarzenia mniej problemów z formalnościami :wink:
Ford Mustang 1967 GT500 SHELBY Super Snake "Eleonor" - 700BHP
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pt lip 24, 2009 12:03 am

syfon wszystko zależy gdzie masz ubezbieczoną fure.tzn ( w jakiej firmie) ja kieeeedyś maiłęm z Asda Insurance i zaśpiewali mi sporo za dopłate, i olałem ich, Teraz mam A Plan i jest wszystko w pakiecie i jestem zadowolony (Cała EU +recovery Również cała EU, samochód zast itd.). Więc zadzwoń i zapytaj w swojej ubezpieczalni ile by to kosztowało Np na 2 tyg. w zależności na jak długo jedziesz.
Zadzwoń do MŁodego wiesz o kim mówie, mieszka niedaleko Ciebie to Ci powie co i jak (chyba). :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lip 24, 2009 8:40 am

Bakteria znów bajki opowiadasz :lol: ponieważ A-plan nie jest firmą ubezpieczeniową tylko brokerem...więc oni tylko sprzedają ubezpieczenia innych firm.Więc Ty nie jesteś ubezpieczony w A-plan tylko w innej firmie ubezpieczeniowej, a co za tym idzie jak jest pośrednik to znaczy że jest drożej :lol:

A-Plan jest niezależnym podmiotem działającym w imieniu swoich klientów i pomagającym im w kontaktach z szeroką bazą towarzystw ubezpieczeniowych działających w Wielkiej Brytanii.


A tak pozatym to polecam Direct Line.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pt lip 24, 2009 10:18 am

napisałem to jako ogólnie. myśle żę spora grupa osób zna tę firme. Pominąłem ten fakt ale niezmiania faktu, i co z tego. A-Plan jest firmą pośredniczącą i co z tego? ważne żeby było dobre i wszechstronne. A Ty jak zwykle doszukujesz sie tylko tego że ktos coś przeoczył, albo sie przejęzyczył. Wyluzuj człowieku :D

"Nie bedziesz pytał, nie będziesz wiedział."
Obrazek
Awatar użytkownika
ptakcudak
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 23, 2009 10:07 pm
Lokalizacja: Southampton / Kraków

pt lip 24, 2009 11:57 am

krótko i zwięźle- "zadzwoń do swojej ubezpieczalni i po prostu spytaj o to praktycznie każda to oferuje i w miarę przystępnych cenach "
Ford Mustang 1967 GT500 SHELBY Super Snake "Eleonor" - 700BHP
Awatar użytkownika
Norek
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 29, 2010 7:59 am
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

pn mar 29, 2010 9:44 am

Nie zapomnij wykupic sobie zielonej karty jak nie masz jej w polisie.angileskim samochodem mozesz spokojnie jechac do polski na angielskim ubezpieczeniu,ale jak masz stluczke z twojej winy to twoje ubezpieczenie pokryje koszt naprawy samochodu w ktory udezylasz,a o twoj nie beda sie martwic.Tak samo jest z kradzieza,jak ktos Ci gwizdnie auto w Polsce to bez zielonej karty nie dostaniesz nawet pensa.watro o tym pomyslec jak masz drogie autko.ja w Directline placilem ok £30 za dwutygodniowy wyjazd.mozesz wynegocjowac cene przez telefon
Awatar użytkownika
ptakcudak
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 23, 2009 10:07 pm
Lokalizacja: Southampton / Kraków

pn mar 29, 2010 7:44 pm

ta zielona karta a raczej AC zależy od ubezpieczalni bo na przykład w Tesco jest tak że jak masz wykupione Fully Coprehensive ubezp. to jak wyjeżdzasz za granicę UK to masz to ważne przez 7 albo 14 dni (dokładnie nie pamjetam ) a po upływie tego czasu ubezp. jest na zasadzie OC.Ale tak jak pisałem wcześniej tel. do ubezpieczalni wszystko wyjaśni .
Ford Mustang 1967 GT500 SHELBY Super Snake "Eleonor" - 700BHP
ODPOWIEDZ