Witam wszystkie panie....

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
easyrider36
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:29 am

wt kwie 07, 2015 4:23 pm

Witam wszystkie panie, jeśli jesteś znudzona, zmęczona albo twój mąż lub chłopak cię zaniedbuje, szukasz czułości i ciepłego dotyku, nowych doznań, chcesz aby ktoś pieścił twoje ciało i dawał rozkosz napisz do mnie. Z chęcią spotkam się z panią w wieku 20 do 40lat, nie oczekuje sponsoringu, liczy się dobra zabawa i dobry sex, jestem dyskretny i tego wymagam od Ciebie. piszczie na priv, napewno odpisze na każdą ofertę.
easyrider36
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:29 am

czw kwie 09, 2015 4:58 pm

Witam wszystkie panie, jeśli jesteś znudzona, zmęczona albo twój mąż lub chłopak cię zaniedbuje, szukasz czułości i ciepłego dotyku, nowych doznań, chcesz aby ktoś pieścił twoje ciało i dawał rozkosz napisz do mnie. Z chęcią spotkam się z panią w wieku 20 do 40lat, nie oczekuje sponsoringu, ale moge zasponsorowac, liczy się dobra zabawa i dobry sex, jestem dyskretny i tego wymagam od Ciebie. piszczie na priv, napewno odpisze na każdą ofertę.
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

sob wrz 25, 2021 2:10 am

Witaj nareszcie ktoś się zgłasza do pracy na stronie tylko się obawiam co do chęci >>> słomiany ogień<<< mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. Co do uploadu to nie jest takie trudne i jest tu osoba która z pewnością Cię przypilnuje ale powinieneś popracować nad błędami jakich na przykład tu na robiłeś. Jeśli chcesz byś moderatorem, jak piszesz to musisz zwrócić szczególną uwagę na poprawne pisanie w języku polskim.
W każdym razie witam i cieszę się że chcesz z nami pracować.
ODPOWIEDZ