Sztuka, gotyk, metal, rock

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Murkliwy-Dzien
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 13, 2014 4:29 pm
Lokalizacja: Southampton

pn paź 13, 2014 5:20 pm

Cześć. Nazywam się Alicja i przybyłam tu troszkę pona miesiąc temu. Jak się pewnie domyślacie, nikogo nie znam, co niedługo wpędzi mnie chyba w depresję. Jestem osobą bardzo towarzyską, a w Polsce znałam pół Torunia i gdy teraz przyjechałam tutaj i nikogo nie znam... No nie jest to zbyt miłe wrażenie.
Uwielbiam książki, psychologiczne, fantastykę, horrory, sciene finction. Sama ponoć też umiem pisać, ale póki co mogę sie jedynie pochwalić pisarską rodziną, bo sama średnio wykorzystuję mój talent.
Lubię też filmy, dokumentalne, psychologiczne, horrorki. Czasem objawia się mój dosyć niecodzienny gust, na przykład przy serialu 'Wilfred' - polecam tym, którzy uwielbiają surrealistykę.
Przez długi czas uczyłam sie aktorstwa, o ile można tak to powiedzieć, by potem móc zdawać do skzoły teatralnej. Zaprzestałam tego kiedy wyjechałam do Anglii, ale podziałało na ten wybór jeszcze wiele innych aspektów. Teraz szyję, projektuję ciuchy. Chciałabym kiedyś móc projektować ubrania do klimatycznych sesji zdjęciowych, dla jakiś gwaizd rockowych, metalowych na koncerty albo po prostu założyć własna linię odzieży alternatywnej. Problem w tym, że mniej mnie kręcą ubrania użytkowe, chociaż nimi też sie zajmuję, niż odzież teatralna. Po wzmiance o moim zamiłowaniu o surrealizmu, powinnoście się domyśić z czego to wynika.
Lubie też malowac, rysować, czy w jakikolwiek inny sposób wyładowywać swoja ekspresję twórzczą. - Kiedyś skończyło sie to tak, że zaczełam malować po ścianach w swoim pokoju XD.
Lubię muzykę rockową, metalową, ambientową, ale też klasyczną. Mimo mojego dość optymistycznego podejścia do świata, nie lubię lekkiej muzyki, takiej 'do potańczenia', tak samo nie lubię lekkich książek, czy filmów.
Kocham, gdy coś się dzieje. Lubię poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, zwiedzać i widzieć coraz więcej i więcej.
Z góry uprzedzę, jeśli kogoś miałoby to na wejściu zrazić. Czuje więź z subkulturą gotycką, z ich emocjonalnością, ale też z wyglądem. Mam biało-czarne włosy i ubieram się zwykle na czarno. A i uprzedzenie pdt: ,,Zapobiegamy homofobii nie dopuszczając do styczności z nią'' - wolę dziewczyny.
Rozpisałam się, jak zwykle... Miłoby było kogoś poznać, wyjśc, chociażby połazić, nacieszyć się angielskim deszczem i szarścią nieba c: .
paddy
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 01, 2014 1:44 pm

sob lis 01, 2014 1:54 pm

Czesc Alicjo! Z mila checia poznalbym Cie blizej i jesli nadal zainteresowana nowymi znajomosciami, to odpisz na polio1@op.pl. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ