Oi

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Maryanne
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 21, 2012 10:21 pm

wt maja 22, 2012 8:42 pm

Greatings.
Jestem sceptyczna, co to takich ogłoszeń, ale warto spróbować.
Jestem, w UK 6 lat, pracuje w małej firmie w Southampton, mam tam dwie znajome (zakręcone zdrowo), tylko nie można z nimi pogadać na wszystkie tematy. Lubie grać w MMORPG tj. World of Warcraft (trudne uzależnienie trwające 5 lat) i niedługo wychodzące Guild Wars. Codziennie odwiedzam Manga here by poczytać, co nieco, (bo na kupowaniu wszystkiego bym wydała majątek). Nudno czasami samemu połazić po mieście, a na wycieczki we dwoje nieciekawie, dobrze by było poznać jakiś ciekawych ludzi.
Co do muzyki to upodobania mam szerokie, Linkin Park, Robbie Williams (wiem gryzie się, ale lubie go) Gorillaz, Korn (wybrane), System Of Down, pare nowości z BBC One Radio, ostatnio nawet Lana Del Rey.
Nie będę się rozpisywać na temat mojego życia i wszystkiego innego, bo takie tematy można obgadać przy kawie. Dodam, że poszukuje Kobiet albo gejów :) , bo Moj mąż nie zniesie faceta :mrgreen: , moj wiek to 27 w tym roku.
Aha i mam rolki, które starzeją się na strychu, a pogoda się robi :D
asiakowal1
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 14, 2012 7:52 pm

czw maja 24, 2012 1:08 pm

Witam
ja mieszkam w Southampton od 1 roku, mam 28 lat i powiem szczerze że brakuje mi towarzystwa ( również tylko panie ) chodzi o kawę i jakieś ploty lub wspólny wypad na zakupy. Jeśli chodzi o rolki to z chęcim bym pojeździła, niestety moje zostały w Pl :-(
ale zawsze można kupić.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

sob maja 26, 2012 3:43 pm

Ja nie mam rolek, jestem leniem :) Potrzebuje kogos kto mnie po prostu wyciagnie z domu. Pracuje w weekendy wiec caly tydzien najczesciej mam wolny. Po za tym, lubie biegac z aparatem i udawac, ze jestem powazna :)
Maryanne
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 21, 2012 10:21 pm

sob cze 02, 2012 1:19 pm

Kurcze kawa, rolki bardzo fajnie, ale nie ma nikogo o podobnych zainteresowaniach??
asiakowal1
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 14, 2012 7:52 pm

ndz cze 03, 2012 9:59 pm

Witam ja nie lubię gier, wolę kawę i ploteczki lub aktywny wypoczynek!!
Jeśli masz ochotę mil3czk4 lub Maryanne na spacer albo kawę to zapraszam ;-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pn cze 11, 2012 4:38 pm

Spoko, tylko kiedy :)? jak pisalam, mi pasuje w tygodniu, poniedzialek, wtorek - super. sroda, czwartek - ok, ale o 18 juz z reguly musze wrocic do domu.
asiakowal1
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 14, 2012 7:52 pm

pn cze 11, 2012 7:15 pm

Hej wysłałam ci wiadomość na pw!
Może jakaś kawa w centrum?
Pozdrawiam
creative

ndz sty 13, 2013 9:59 am

Witam, wszystkich. Niestety jestem chłopakiem, ale to nie problem. Mam 26 latek i mieszkam tutaj od 3 lat, szukam znajomych. Muzyka prawie identyczna ale lubie każdy rodzaj, gry lubię sam gram na xboxie. Jeżeli macie ochotę pisać :P
Kawa
Gość
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 22, 2008 4:31 am
Lokalizacja: SO16

ndz sty 13, 2013 11:48 pm

Wpis trochę już ma, ale w ramach corocznych poszukiwań znajomych wrzucę tu posta, bo nasze zainteresowania po części sie pokrywają.

Mangi nie czytam, ale czytałam sporo komiksów i powieści graficznych swojego czasu (wszystkie siedemdziesiąt parę części "Sandmana" na przyklad) i oglądałam sporo anime (Full Metal Alchemist, Darker than Black, Ergo Proxy, Great Teacher Onizuka, Gungrave, Black Lagoon, Ghost in the Shell i podobne że tak rzucę garstką tytułów z głowy). W mmo grałam krótko wieki temu, bo wychowywałam się na grach komputerowych i to był naturalny krok - po kilku miesiącach bycia Blade-dancerem w Lineage II spasowałam i uznałam, ze to nie dla mnie. Miałam później przelotny romans z WoW, ale to wszystko. Nadal jednak grywam w Skyrim, LA Noir czy inne rzeczy, które wpadną mi w oko (Fallout i Deus Ex czekają cierpliwie).
Grywam w gry planszowe (żaden cholera Chińczyk oczywiście), jeśli uda mi się kogoś namówić (najczęściej był to mój biedny brat, ale uciekł do innego miasta zgłębiać tajniki cyberkunsztu), ale przestałam je kupować, bo szkoda żeby tak lezały.
Mój ulubiony film to "Blade Runner", co chyba sporo mówi. Grywałam w gry fabularne (pen&paper RPG) takie jak Wiedźmin: Gra Wyobraźni, Cyberpunk 2020 itd. Obecnie brak mi współgraczy, ale rozglądam sie kiedy mogę.
Moje życiowe zainteresowania to malarstwo olejne, modelowanie 3D, efekty specjalne.

Jestem takim samotnikiem, ze mój facet to już nawet chyba innego faceta zniesie, tak w każdym razie poburkiwał, ale kobiety i geje to bezpieczniejsza opcja, ha ha :lol:

Mój wiek to 22 ukośnik 23, w Southampton od lat 5 i pół? Studiuję.
Maryanne
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 21, 2012 10:21 pm

pn lut 25, 2013 9:07 pm

Zobaczmy.
Po prawie roku od zalozenia tego topiku pojawilo sie pare wpsiow, ale najciekawszy i jedyny na ktory mozna bylo odpisac (nie wspomniajac tego na pm).
Nie chce tu nikogo oceniac, ale chyba rozpisalam sie na temat co lubie itp. wiec z pewnoscia nie interesuje mnie TYLKO kawa. Lubie mmorpg :mrgreen: , mange i anime :mrgreen: i inne i o tym chciala bym rozmawiac nie interesuja mnie ploteczki.
Tylko Dwie osoby okazaly sie lubiec to co ja i z nimi chciala bym poexpic, pokawaii'owac (jezeli przeczytaja ten post to beda wiedziec o kim mowa).
Mam nadzieje, ze inne osoby co wpisaly sie do mojego postu, znajda wiele znajomych poprzez Aotland'a i beda mogli spobie poplkotkowac wspolnie. :mrgreen:
ODPOWIEDZ