Co takiego może Mnie spotkać w Southampton

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
heracles
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 11:23 am

ndz wrz 05, 2010 11:30 am

Hello.

Jestem młodym człowiekiem (płci męskiej), który ciągle szuka swego miejsca. Od dawna mieszkam w różnych miastach Polski i Europy. Mam pytanie do Was, co takiego może spotkać człowieka w Southampton, jakie nowe doświadczenia można tutaj zebrać. Jak waszymi oczyma wygląda miasto i region cały.

Jak jeszcze rozwinięta tutaj jest "Polonia", jak tutaj Polacy - zjednoczeni są, czy stoją do siebie wrogo nastawieni. Łatwo o przyjaźń i o wsparcie innych osób tutaj?

Pozdrawiam Was
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

śr wrz 08, 2010 2:36 pm

Pytania dosyć dziwne Ci powiem... Miasto jak każde, z tym, że portowe. Jednym się podoba (jak np mi) a inni go nienawidzą, ale twardo dalej mieszkają ze względu na kasę którą zarabiają. Poglądy na owy temat są więc naprawdę różnorodne. Od wielu czynników będą zależeć także doświadczenia które uzyskasz w tym jakże uroczym miejscu na świecie;)

W samym mieście nie ma wiele do roboty oprócz pubów, clubów, kin i teatru. Co prawda są też baseny ale to żadne luna-parki wodne. Mamy za to dużo parków i miejsc do bycia aktywnym np biegania.

Co do Polonii jest już tak silna jak część angielska, a więc jest nas wielu (nas nie pokonacie:P ). Nastawienie? Sprawa bardzo różnorodna, zależy na kogo trafisz - jak ja to powiadam, nie ważne gdzie - polak zawsze będzie polakiem, wiec jesteśmy dokładnie tacy sami jak ci Polacy w Polsce.
Awatar użytkownika
chilli
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 07, 2011 10:10 pm

pn lut 07, 2011 10:44 pm

mil3czk4 pisze: W samym mieście nie ma wiele do roboty oprócz pubów, clubów, kin i teatru. Co prawda są też baseny ale to żadne luna-parki wodne. Mamy za to dużo parków i miejsc do bycia aktywnym np biegania.
W miescie moze i nie ma co robic ale zawsze mozna skoczyc nad morze i tu pojawiaja sie nowe mozliwosci: wedkarstwo, lowiectwo podwodne (spearfishing ), nurkowanie i wiele innych sportow wodnych i niewodnych.
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt lut 25, 2011 11:39 pm

[quote="heracles] co takiego może spotkać człowieka w Southampton, jakie nowe doświadczenia można tutaj zebrać. Jak waszymi oczyma wygląda miasto i region cały.

[/quote]
Multiculti, ale to nie jest zle doswiadczenie chyba :). Miasto nie jest najpiekniejsze, ale sa ladniejsze rejony, poza tym dosc blisko do New Forest, Winchesteru, Isle of Wight i innych miejsc na wycieczki. Najwieksza niesprawiedliwoscia jest to ze miasto posiada port, a nie posiada plaz :evil: . I wobec czego w ten jeden goracy weekend bladym switem trzeba wstac coby sie gdzies w Boremouth poplazowac albo odcierpiec troche w korkach. A poza tym cud, miod i orzeszki.
Polonia jest bardzo liczna, a reszta pewnie wychodzi w praniu ;).
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

ndz lip 10, 2011 4:07 am

no i przestraszyliście chłopa :wink:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
ODPOWIEDZ