Darmowy oraz płatny kurs angielskiego w centrum Southampton

Wszystko o języku i kulturze angielskiej
ODPOWIEDZ
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

sob lip 05, 2014 1:32 pm

Cześć,

W Piątek 18 lipca zaczynam rejestrację na kolejny kurs języka angielskiego w Totton College, w SOUTHAMPTON. Tak, w SOUTHAMPTON, bo Totton College ma jeden ze swoich budynków właśnie w Southampton, zaraz obok Jobcentre.

Adres to:

Wheatsheaf House
24 Bernard Street
Southampton
SO14 3AY

Kurs będzie trwał około 7 tygodni. Spotkania 3 razy w tygodniu po 3 godziny - w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 9:30-12:30. Czyli w sumie lekko ponad 60 godzin. Jeszcze nie jest znana dokładna data rozpoczęcia. Wszystko zależy od ilości zgłoszeń.

Planowana jest nauka na dwóch podstawowych poziomach - Entry 1 oraz Entry 2, ze skupieniem się na mówieniu i rozumieniu. Na poziomie Entry 1 uczy się absolutnych podstaw i rozmawiania na podstawowe tematy. Praktycznie uczy się jedynie czasów teraźniejszych. Na poziomie Entry 2 dochodzi czas przeszły oraz wyrażanie przyszłości. Istnieje też możliwość uruchomienia grupy na poziomie Entry 3, ale musi być odpowiednio dużo chętnych.


Jeśli jesteś osobą pracującą do 16 godzin w tygodniu, to najprawdopodobniej możesz uczyć się za darmo. Istnieje kilka wyjątków, o których tu nie chcę pisać, bo to zawiłe i bardzo rzadko spotykane. Jeśli masz na dodatek jakieś zasiłki albo ma je Twój partner/Twoja partnerka, to też rośnie Twoja szansa aby mieć ten kurs za darmo.

Jeśli pracujesz więcej niż 16 godzin w tygodniu, jesteś osobą samo-zatrudniona lub z innych powodów nie możesz się załapać na kurs za darmo, to za ten sam kurs zapłacisz jedynie 150 GBP.

Aby zdobyć więcej informacji lub zapisać się na kurs, skontaktuj się ze mną przez email: mmilka@totton.ac.uk
Jeśli uważasz, że spełniasz warunki uczestnictwa w kursie bezpłatnie, to opisz mi swoją sytuację, aby mógł to potwierdzić z osobą odpowiedzialną za finansową stronę rekrutacji. Jeśli chcesz się zapisać na kurs i płacić 150 GBP, to też napisz mi to w mejlu. Będę też potrzebował Twojego numeru telefonu.
ODPOWIEDZ