lekcje angielskiego w sobo te i w niedziele

Wszystko o języku i kulturze angielskiej
ODPOWIEDZ
zoltan
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 8:57 pm

ndz lut 06, 2011 1:32 pm

Cześć!!!! Czy ktoś mógłby mnie oświecić gdzie znajdę w southampton(najlepiej w totton) szkołe angielskiego na wek(nie mam czasu w tygodniu) nie musi być darmowa!!! z góry dziękuje!!!!!!!
fjarncyn
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 25, 2011 4:32 pm

śr maja 25, 2011 4:41 pm

spam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 07, 2011 2:37 pm

fjarncyn pisze:spam
czy Ty wiesz co to słowo oznacza?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

śr lip 13, 2011 10:39 am

Nigdy nie slyszalam aby w ogole bylo cos na weekendy, nawet wtedy GP nie przyjmuje i wiekszosc dentystow ;)
Jedynie mozesz starac sie znalezc nauczycieli prywatnych. W kazdym badz razie - obecnie mamy wakacje.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 14, 2011 1:46 pm

Ogarnij się, wakacje to my mamy obecnie w Polsce a nie w Anglii.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz lip 24, 2011 10:58 pm

zoltan pisze:Cześć!!!! Czy ktoś mógłby mnie oświecić gdzie znajdę w southampton(najlepiej w totton) szkołe angielskiego na wek(nie mam czasu w tygodniu) nie musi być darmowa!!! z góry dziękuje!!!!!!!

Widze ze temat z lutego ale moze komus sie przyda. Lekcje odbywaja sie w poniedzialki, srody, czwartki ( 18:30-20:30 ) i soboty (10:00-12:00). NOwy rok szkolny startuje 12 wrzesnia. Magda Sek powinna udzielic dokladniejszych informacji.

St. Mark's Junior School
Stafford Road, Shirley
Southampton SO15 5TE
Telephone: 02380 222013

email:magdalena.sek@gmb.org.uk

Services provided:
The centre is organised and run by the GMB Southern Region Education Department for Trade unionists and members of the community, as well as disadvantaged groups such as migrant workers. The centre's philosophy is based on equality, openness and access for all. The GMB welcomes and encourages trade unionists and community groups to utilise the centre for training needs. The centre offers reading and writing, maths, ICT and ESOL.

Opening hours:
Office: Tuesday and Wednesday 09.30am-4.30pm; Thursday 11.30am-6.00pm
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pn lip 25, 2011 10:15 am

wystarczyło tylko sprowokować, a odrazu zacząłeś udzielać konstruktywnych odpowiedzi.
Dzięki ksg1946
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz lut 05, 2012 8:31 pm

ksg1946 pisze:
zoltan pisze:Cześć!!!! Czy ktoś mógłby mnie oświecić gdzie znajdę w southampton(najlepiej w totton) szkołe angielskiego na wek(nie mam czasu w tygodniu) nie musi być darmowa!!! z góry dziękuje!!!!!!!

Widze ze temat z lutego ale moze komus sie przyda. Lekcje odbywaja sie w poniedzialki, srody, czwartki ( 18:30-20:30 ) i soboty (10:00-12:00). NOwy rok szkolny startuje 12 wrzesnia. Magda Sek powinna udzielic dokladniejszych informacji.

St. Mark's Junior School
Stafford Road, Shirley
Southampton SO15 5TE
Telephone: 02380 222013

email:magdalena.sek@gmb.org.uk

Services provided:
The centre is organised and run by the GMB Southern Region Education Department for Trade unionists and members of the community, as well as disadvantaged groups such as migrant workers. The centre's philosophy is based on equality, openness and access for all. The GMB welcomes and encourages trade unionists and community groups to utilise the centre for training needs. The centre offers reading and writing, maths, ICT and ESOL.

Opening hours:
Office: Tuesday and Wednesday 09.30am-4.30pm; Thursday 11.30am-6.00pm
Odswiezam temat gdyz z informacji jakie uzyskalem wynika ze rekrutacja trwa tam caly czas. Koszt zostanie oczywiscie pomniejszony o te pol roku ale nie wiem jaka to kwota. Magda Sek pracujaca w zwiazkach GMB powinna udzielic dokladnych informacji ( kontakt powyzej ). Mozna rowniez przyjsc tam bezposrednio na lekcje aby przejsc test wstepny majacy na celu sprawdzenie poziomu kandydata aby mozna bylo go przydzielic do grupy na odpowiednim poziomie
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

wt lut 07, 2012 10:28 am

globares pisze:Ogarnij się, wakacje to my mamy obecnie w Polsce a nie w Anglii.
Ty do mnie piejesz? Widać, że nigdy z angielskiej edukacji nie korzystałeś - ja owszem. Także wiedz 'kolego' że wakacje, w pojeciu angielskim też istnieją i w okresie czerwiec-wrzesien, zadne kursy angielskiego nie sa prowadzone, a bynajmniej ja o takowych nie wiem, takze jesli nie udowodnisz nie uwierze ani ja, anie zapewnie nikt ktory z takowych korzystal.
ODPOWIEDZ