Teraz jest So maja 25, 2019 9:52 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Angielski_samouczek
PostNapisane: N lis 25, 2012 11:58 pm 
Gość

Witam zainteresowanych :)
Możliwości jakie daje nam internet są coraz większe.. chciałabym więc polecić pewną stronkę na której można wg, mnie w przystępny, łatwy i interesujący sposób przyswoić angielskie słówka z różnych działów (za darmo - co innego gramatyka). Strona ma naprawdę duże możliwości - oprócz angielskiego można uczyć się innych języków, nawiązywać znajomości z ludźmi z całego świata, poprawiać zadania innych, samym będąc poprawianym.
Oczywiście nie wszystkim taki sposób przyswajania wiedzy się spodoba, aczkolwiek będzie mi bardzo miło jeśli komuś pomoże.
Omawiana stronka mieści się pod: http://www.busuu.com"

Tytuł: Re: Angielski_samouczek
PostNapisane: Wt sty 29, 2019 12:36 pm 
Zaczyna Działać

Moim zdaniem dużo bardziej skuteczne są profesjonalne kursy językowe organizowane przez różne szkoły angielskiego. Co powiecie na kurs organizowany przez Szkołę Językową Speak-Up? Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych możecie się nieco więcej na jego temat dowiedzieć. Według mnie jest to świetna metoda, aby w krótkim czasie znacznie polepszyć swoje umiejętności językowe ;)

PostNapisane: N kwi 14, 2019 8:18 pm 
Nowicjusz

Najlepiej będzie jeśli zapiszesz się na zajęcia do szkoły językowej. Samodzielna nauka języka angielskiego może Ci przysporzyć niemałe trudności. Ja ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci szkołę językową Tutlo, która naucza przez internet za pośrednictwem specjalnej platformy. Zajęcia odbywają się z profesjonalnymi lektorami i trwają 20 minut (nie trzeba się na nie wcześniej umawiać).

PostNapisane: Cz kwi 25, 2019 5:11 pm 
Nowicjusz

Same słówka moim zdaniem nie są wystarczającą formą nauki, aby móc płynnie posługiwać się językiem angielskim. Rozważałaś może kiedyś aby zapisać się na kurs? W taki sposób najszybciej można nauczyć się języka. Od siebie mogę polecić szkołę https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Jeśli nie lubisz zajęć w grupach, można także skorzystać z zajęć indywidualnych, choć moim zdaniem pierwsze z rozwiązań jest skuteczniejsze, bo dzięki dyskusji i pracy w zespole łatwiej nam jest zacząć po prostu mówić po angielsku. Z tego co wiem, w szkole tej grafik zajęć jest elastyczny więc na pewno znalazłabyś porę dopasowaną do Twoich codziennych obowiązków.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]