Angielski_samouczek

Wszystko o języku i kulturze angielskiej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lina_
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 4:52 pm

ndz lis 25, 2012 11:58 pm

Witam zainteresowanych :)
Możliwości jakie daje nam internet są coraz większe.. chciałabym więc polecić pewną stronkę na której można wg, mnie w przystępny, łatwy i interesujący sposób przyswoić angielskie słówka z różnych działów (za darmo - co innego gramatyka). Strona ma naprawdę duże możliwości - oprócz angielskiego można uczyć się innych języków, nawiązywać znajomości z ludźmi z całego świata, poprawiać zadania innych, samym będąc poprawianym.
Oczywiście nie wszystkim taki sposób przyswajania wiedzy się spodoba, aczkolwiek będzie mi bardzo miło jeśli komuś pomoże.
Omawiana stronka mieści się pod: http://www.busuu.com"
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

ndz kwie 14, 2019 8:18 pm

Najlepiej będzie jeśli zapiszesz się na zajęcia do szkoły językowej. Samodzielna nauka języka angielskiego może Ci przysporzyć niemałe trudności. Ja ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci szkołę językową Tutlo, która naucza przez internet za pośrednictwem specjalnej platformy. Zajęcia odbywają się z profesjonalnymi lektorami i trwają 20 minut (nie trzeba się na nie wcześniej umawiać).
strazakmario
Nowicjusz
Posty: 84
Rejestracja: pt paź 05, 2018 1:19 pm

czw kwie 25, 2019 5:11 pm

Same słówka moim zdaniem nie są wystarczającą formą nauki, aby móc płynnie posługiwać się językiem angielskim. Rozważałaś może kiedyś aby zapisać się na kurs? W taki sposób najszybciej można nauczyć się języka. Od siebie mogę polecić szkołę https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... ywidualne/. Jeśli nie lubisz zajęć w grupach, można także skorzystać z zajęć indywidualnych, choć moim zdaniem pierwsze z rozwiązań jest skuteczniejsze, bo dzięki dyskusji i pracy w zespole łatwiej nam jest zacząć po prostu mówić po angielsku. Z tego co wiem, w szkole tej grafik zajęć jest elastyczny więc na pewno znalazłabyś porę dopasowaną do Twoich codziennych obowiązków.
ODPOWIEDZ