o zonie :)

Czyli wszystko co doprowadzi nas do śmiechu... wrzucajcie linki, kawały i co się da :)
ODPOWIEDZ
milliam
Gość
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 26, 2014 8:51 pm

wt sie 26, 2014 9:07 pm

Żona, wracając do domu z zakupów, zastała swojego męża w łóżku z atrakcyjną osiemnastolatką. W momencie, gdy skończyła się pakować i chciała opuścić dom, mąż zatrzymał ją tymi słowami:
- Zanim wyjdziesz, chciałbym, żebyś posłuchała, jak do tego wszystkiego doszło. Gdy jechałem z pracy do domu autostradą w czasie wielkiej ulewy, zobaczyłem tę miłą dziewczynę, zmęczoną i przemoczoną. Zaoferowałem jej, że ją podwiozę. Ale gdy zorientowałem się, że była głodna i bez pieniędzy, przywiozłem ją do domu i przygotowałem jej posiłek, z tej pieczonej wołowiny, którą kiedyś kupiłem, a ty o niej zapomniałaś w lodówce. Na nogach miała bardzo zniszczone sandały, wiec dałem jej parę twoich dobrych butów, których nie nosisz, bo wyszły z mody. Było jej zimno, więc dałem jej sweter, który podarowałem ci na urodziny, a którego nigdy nie włożyłaś, bo kolor ci nie odpowiadał. Jej spodnie były bardzo zniszczone, wiec dałem jej parę twoich. Były jak nowe, ale dla ciebie już za małe. I w momencie, gdy ta dziewczyna już opuszczała nasz dom, zatrzymała się i zapytała: "Czy jest jeszcze coś, czego twoja żona już nie używa?"
Julia64
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 19, 2015 12:04 pm

pt cze 19, 2015 12:07 pm

Rozmawiają dwaj starsi panowie. Jeden mówi do drugiego:
- Zbliża się wasza rocznica ślubu nieprawdaż?
- Tak - odpowiada drugi - i to spora, bo 20.
- Wow i co zamierzasz zrobić z tej okazji dla swojej żony?
- Zabiorę ją na wycieczkę do Australii.
- Nieźle, a co zrobisz dla żony z okazji 25 rocznicy ślubu?
- Pojadę i przywiozę ją z powrotem.
rosswo109
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 15, 2018 9:53 am
Kontakt:

ndz maja 20, 2018 8:51 pm

Hahaha bardzo dobre sa te żarty o żonie. dobrze że jeszcze swojej nie mam :D
nadia1101985
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 11, 2018 10:03 am

czw paź 11, 2018 10:22 am

A ja jako przyszła żona czuję się oburzona :D muszę znaleźć jakieś kawały o mężach i je zamieścić żeby uzyskać równowagę ;-)
ODPOWIEDZ