Program do faktur

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Dunkier
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 12, 2019 9:44 am

wt lut 12, 2019 9:48 am

Otwieram nową firmę i szukałam dobrych rozwiązań do prowodzenia firmy. Znajomy polecił mi już program do faktur Faktura Small Business. program bardzo pomocny, ma wiele ciekawych opcji, szybko wystawia się w nim faktury. Jeżeli ktoś z was szuka programu do wystawiania faktur taniego i sprawdzonego to polecam. Czy możecie polecić mi jakiś program graficzny? Liczę że coś macie ciekawego :)
Maras34
Gość
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 13, 2019 10:10 pm

pn kwie 15, 2019 9:14 pm

Dunkier witaj w gronie przedsiębiorców. Jak zaczynasz to daj sobie na razie spokój z płatnymi programami. Wystawiaj faktury w darmowym. Pełno jest w internecie takich programów oferujących darmowo do 15 faktur miesięcznie. Na początek z pewnością Ci wystarczy. Warto też drukować sobie faktury i chować w bezpiecznym miejscu, aż do utraty ważności. My trzymamy je w specjalnym miejscu w firmie za zamkniętymi pancernymi drzwiami od Hartmann Tresore. Tobie wystarczy jakiś niewielki sejf od nich. Wiem, że teraz modne jest trzymanie wszystkiego na komputerach, ale nie gwarantuje Ci to bezpieczeństwa. Sam byłem świadkiem jak koledze poleciał system i wszystkie faktury razem z nim.
Garbek
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 26, 2019 10:51 am
Kontakt:

pt kwie 26, 2019 12:29 pm

Dzięki za info :) ogólnie jeżeli chodzi o drukowanie to wole nie zaśmiecać się stosem niepotrzebnych papierów. A co do gwarancji o której piszesz to firma zabezpiecza dane i dokumenty przed ich utratą. Mam utworzone eArchiwum i kopie bezpieczeństwa, więc jestem pewniem że ich nie stracę w razie awarii
Rozpylacz
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:37 pm

pn cze 03, 2019 6:38 pm

Dokladnie, lepiej miec kontrole nad fakturami.
kajasp
Gość
Posty: 11
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:40 am

wt gru 28, 2021 6:38 pm

Niedawno zdecydowałam się na program CashDirector do swojej firmy i bardzo wam polecam, nie sądziłam że tak ułatwi mi zarządzanie płatnościami. Już nie muszę martwić się na temat opłacania rachunków czy pilnowania terminów opłat.
ODPOWIEDZ