Zarabianie w Internecie

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
pietia8479
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 05, 2009 9:21 pm

sob cze 04, 2016 5:16 pm

Witam.
Mam na imię Piotr. Od kilku miesięcy inwestuje i zarabiam w programie TrafficMonsoon. Firma ta zajmuje się promocją oraz reklamą internetową. Zyski firmy dzielone są między wszystkimi pracownikami. W bardzo prosty sposób i przy niewielkim wkładzie własnym można uzyskać bardzo fajne dochody. Służę pomocą i radą. Wszelkie pytania proszę wysyłać na e-mail poniżej bądź na forum. Poniżej również znajduje się link do darmowej rejestracji.

mustang7984@gmail.com

https://trafficmonsoon.com/?ref=pietia8479
pietia8479
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 05, 2009 9:21 pm

pn cze 27, 2016 1:43 pm

pietia8479 pisze:Witam.
Mam na imię Piotr. Od kilku miesięcy inwestuje i zarabiam w programie TrafficMonsoon. Firma ta zajmuje się promocją oraz reklamą internetową. Zyski firmy dzielone są między wszystkimi pracownikami. W bardzo prosty sposób i przy niewielkim wkładzie własnym można uzyskać bardzo fajne dochody. Służę pomocą i radą. Wszelkie pytania proszę wysyłać na e-mail poniżej bądź na forum. Poniżej również znajduje się link do darmowej rejestracji.

mustang7984@gmail.com

https://trafficmonsoon.com/?ref=pietia8479

Okazja na zarabianie 1000$ miesięcznie BEZ WKŁADU WŁASNEGO i BEZ POLECANIA!
Taką możliwość daje firma THWGlobal pośrednicząca w usługach reklamowych.
Międzynarodowy GIGANT reklamy poszukuje ponad 50 000 osób w wieku powyżej 21 lat.
Oficjalny start 4 lipca 2016r.
Zarabiać możemy za oglądanie i komentowanie reklam:

- pilotażowych programów telewizyjnych,
- zwiastunów filmowych,
- ankiet wideo
- przeglądanych filmów i wiele innych.

Za godzinę oglądania zarabiamy do 25$, gdzie maksymalnie możemy oglądać 10h tygodniowo, dzięki temu maksymalnie zarabiamy 250$ tygodniowo, co daje 1000$ miesięcznie.

Dodatkowo firma przygotowała ciekawy program partnerski do 10- ego poziomu:

Z pierwszego poziomu partnerów otrzymujemy 5$ z ich 25$, a na kolejnych poziomach 1$ z z ich 25$.
Przy zbudowaniu struktury z 1000 partnerami, gdzie od każdego możemy otrzymać 40$ miesięcznie (1$ x 40h) to może być nawet 40.000$ dodatkowego dochodu pasywnego!
Będą organizowane webinary w języku angielskim jak działać, aby zarabiać 5- i 6-cyfrowe kwoty.
Nie ma tutaj żadnych opłat ani sztuczek.
ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO, przecież niczego nie ryzykujesz i od 4 lipca sprawdź czy warto.

pietia8479.THWglobal.com

pietia8479.TenHoursWeekly.com

pietia8479.BetterThanYouTube.com
poldekfan
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2018 8:50 pm

pn wrz 03, 2018 8:53 pm

DOkladnie.
ontersx
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 31, 2019 10:21 am

ndz mar 31, 2019 10:23 am

Praca w internecie, przez internet może być bardzo opłacalna, a na pewno będzie wygodna dla was. Ja tak pracuje i jestem zadowolony, choć wiadomo, są i minusy. Specjaliści od IT mogą pracować właśnie zdalnie między innymi. Zobaczcie sobie tu oferty pracy w sektorze IT https://dotlinkers.pl/en/job-offers/ Jest to firma rekrutacyjna specjalizująca się własnie w tej branży
ODPOWIEDZ