Praca kierowca Southampton Hampshire Kontenery. Uwaga.

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
kontener
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 20, 2016 9:37 pm

śr kwie 20, 2016 9:46 pm

Witam wszystkich,
Chciałbym ostrzec przed podjęciem pracy w powyższej firmie. Jest praca na kontenerach. Działają jako podwykonawcy Maritime oraz Turners. Firma nie płaci podatku, nie zgłasza do ubezpieczenia (praca na czarno). Po krótkim okresie pracy zwalnia nie płacąc ostatniej bądź dwoch ostatnich tygodniowek. W zależności jak im się uda. W taki sposób zostało oszukanych około 12 osób. Jeden z pierwszych kierowców ma już wyrok sądowy. Ja również zakładam im sprawę w trybunale pracy w Anglii. W obecnej chwili prowadzone są mediacje z ACAS to jest instytucja rządowa do której trzeba się zgłosić przed złożeniem sprawy w sądzie. Wiem, że ściągają pracowników z Polski, dlatego chciałbym wszystkich przestrzec przed tą firmą. Równocześnie proszę o kontakt osoby poszkodowane, ponieważ prawnik doradza złożenie pozwu zbiorowego, a ja osobiście mam kontakt do 6 osób oszukanych, a jest ich znacznie więcej. Pytania bądź osoby poszkodowane proszę o kontakt pod adresem email: pogotowiepracowe@gmail.com
ODPOWIEDZ