Jak wygląda sytuacja z pracą?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
sdf
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 03, 2015 8:57 am

ndz maja 03, 2015 9:12 am

Witam

W tym roku akademickim chciałbym rozpocząć studia na University of Southampton. W zasadzie wszystko pod względem formalnym mam już załatwione, tylko muszę napisać maturę :P Decydując się w styczniu na studia w UK sądziłem że praca na Wyspach jest dość łatwo dostępna i można się do czegoś fajnego załapać, zresztą przekonywali o tym twórcy polskich stron o studiach w UK.

Tym czasem ostatnio usłyszałem opinie, że w Southampton pracy dla Polaków praktycznie już nie ma, a czytanie tego forum utwierdziło mnie w tym przekonaniu :/

Chciałbym tylko zapytać, jak to wygląda naprawdę? Czy są realne szanse znalezienia pracy w Southampton z wykształceniem średnim i płynnym angielskim na poziomie C1/C2 (CAE na A) i powiedzmy, dodatkowymi kursami typu kurs baristyczny/barmański? I ze znajomością całego softu biurowego typu MS Office... Może na studentów pracodawcy patrzą bardziej przychylnie?


Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi - muszę odpowidzieć uczelni do 6 maja właściwie...
lucciann66
Gość
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 24, 2016 11:43 am
Kontakt:

czw lis 24, 2016 3:44 pm

Jak to wygląda aktualnie? Coś się zmieniło?
ODPOWIEDZ