Dobra praca

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
tytanus
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 12:14 pm

śr lut 11, 2015 11:21 am

Witam,

Aktualnie pracuje w magazynie z książkami w Burton (środkowa Anglia). Z pracy jestem zadowolony. Polega ona na zbieraniu zamówień w postaci książek które wkładam do skrzynek (praca fizyczna). W trakcie pracy leci również fajna muzyka. I teraz pytanie. Czy w Southampton lub okolicach znajduje się jakaś firma warta uwagi? Gdzie nie trzeba dźwigać ciężarów i gdzie leci jakaś fajna muzyka w trakcie pracy. Słyszałem że dobra firma to ta z produkcją soczewek kontaktowych. Czy ktoś może tam pracuje i coś więcej mógłby opowiedzieć?. Czy znacie może jakieś inne przyzwoite firmy do których warto uderzyć. Wynagrodzenie nie jest dla mnie istotne, ważne jest aby praca była przyjemna i najlepiej aby to było max. 8h dziennie.

Pozdrawiam
Tytanus
takisobie
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pn gru 07, 2015 8:29 pm

wt gru 08, 2015 12:01 pm

Lepiej zostań tam gdzie jesteś bo zmienisz prace i później będziesz żałować, mój brat tak zrobił miał dobra prace miłą atmosferę, zmienił prace nimby na lepszą a tu klops chciał wrócić do starej firmy ale mu podziękowali.
ODPOWIEDZ