Pytania

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Adambli
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 04, 2014 8:32 pm

czw gru 04, 2014 8:44 pm

Witam wszystkich, mam na imie Adam i planuje przeprowadzic sie do Southampton w marcu 2015. Muj angielski jest na sredniozaawansowanym poziomie, posiadam wlasny transport. Moje pytanie dotyczy ogólnie pracy tzn. jak wyglada tam rynek pracy? czy trudno poza agecjami cos znalezc ? czy stawki jakie mozna dostac to zazwyczaj minimum krajowe ? A mieszkania, wynajecie pokoju, ile miesiecznie standardowo wynosi czynsz ?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i serdecznie wszstkich pozdrawiam :-)
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pt gru 05, 2014 2:50 am

Cześć.

Po tym jak napisałeś słowo "Muj", to zacząłem się zastanawiać na jakim poziomie zaawansowania jest Twój Polski :) Rynek pracy wygląda tu jak wszędzie... praca jest. Czy trudno znaleźć poza agencjami? Hmm... mi nie i wielu innym nie, ale czy Tobie będzie łatwo? Tego nikt nie wie. To zależy jakie masz wykształcenie, jakie doświadczenie, jak władasz językiem i jak dobry jesteś w przekonywaniu siebie i innych, że do danej pracy się nadajesz. Stawki są różne od minimum krajowego do kilkudziesięciu funtów za godzinę. Wszystko zależy od tego jaką masz pracę :) Podobnie z pokojem, czy mieszkaniem. Standardowa kwota zależy od oczekiwanego standardu :)

Zdaję sobie sprawę, że moje odpowiedzi niewiele wnoszą, ale chciałem Ci tylko pokazać, jak bardzo nieprecyzyjne pytanie zadałeś. Naprawdę nie wiem co Ci odpowiedzieć. Przyjedź i się przekonaj, albo nie przyjeżdżaj i się nie przekonuj. Jeśli nikt na Ciebie tu nie czeka, to nikt specjalnie tu na Ciebie nie czeka :) Więc też nie spodziewaj się dowiedzieć dużo na forum :)
Adambli
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 04, 2014 8:32 pm

pt gru 05, 2014 5:25 pm

Czesc! Tak wiem ,,Muj'' skapowalem potem ,ale dzieki za poprawke i ogólnie za odpowiedz, jednak cos tam ta wiadomosc mi mówi i serdecznie dziekuje za pomoc.
ODPOWIEDZ