Pilnie poszukuję pracy

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Lis
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 31, 2014 2:40 pm

ndz sie 31, 2014 6:19 pm

Witam.
Poszukuję pracy w Southampton. Obecnie mieszkam niedaleko Chichester. Interesuje mnie wszelki uczciwy rodzaj zatrudnienia. Wykluczam pracę przy uboju zwierząt i przy mięsie. Mam doświadczenie w pracach w rolnictwie oraz na produkcji. Niezależnie od tego oczekuję nowych wyzwań i możliwości rozwoju więc ucieszy mnie oferta nie związana ze wskazanym doświaczeniem tym bardziej, że jestem dyplomowanym kulturoznawcą i najchętniej podejmę pracę w ośrodku zwiazanym z kulturą (pracowałem w Domu kultury oraz w kinie również w wydawnictwie).
Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym i stale rozwijam swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Proszę o kontakt przez formularz, lub dzwoniąc na numer + 48 660 111 109.

Dziekuję za uwagę i pozdrawiam.
kiko
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 20, 2015 2:14 pm
Kontakt:

wt sty 20, 2015 2:20 pm

Wydaje mi się iż szukanie pracy na forum nie jest dobry rozwiązaniem
Dlaczego warto wybrać bransoletki z kamieni naturalnych ? Ponieważ będziesz unikatowy w tym co robisz. Złoto czy srebro stało się nudne!
helena218
Gość
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 3:09 pm

ndz gru 20, 2015 3:16 pm

Proponuję E-biznes. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce zarobić. Internet w dzisiejszych czasach daje dużo możliwości. Zachęcam do zapoznania się z tym tematem http://www.biznes-portal.pl/w-co-jak-i- ... 10-000-zl/ w internecie naprawdę można sporo zarobić
ODPOWIEDZ