Grafik komputerowy szuka pracy

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
matek
Gość
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 10:24 am

wt kwie 16, 2013 12:22 pm

Witajcie.
Jestem młodym i dobrym grafikiem komputerowym. Jeśli ktoś coś wie o pracy dla mnie proszę o odpowiedz. Sam szukam pracy cały czas. Mieszkam dopiero od 2 tygodni w Southampton.
Jeśli ktoś z was potrzebuje strony WWW, czy reklamy chętnie pomogę.
Moja strona http://www.3dprojekt.net

Pozdrawiam
Mateusz
Morti
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 15, 2013 1:15 pm

wt kwie 16, 2013 3:17 pm

Hej. Niestety z pracą w zawodzie grafika tutaj ciężko, chociaż zależy jeszcze w jakiej branży szukasz. Jeśli reklamowej, przy tworzeniu www, wizytówek, ulotek itd, to może nie będzie problemu. Jeśli szukasz po prostu pracy, niekoniecznie w zawodzie, to mógłbym Ci polecić Interaction Recruitment, pytaj o Pawła. Fajny gość, pomoże Ci. Masz może Skype'a?
matek
Gość
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 10:24 am

wt kwie 16, 2013 3:45 pm

Wielkie dzięki za odpowiedź. W Polsce cały czas pracowałem przy grafice komputerowej i Aranżacji wnętrz i przy tym najlepiej się czuje. Jeśli jest tutaj tak ciężko w moim zawodzie to trudno, będę musiał szukać ogólnie pracy, bo za coś żyć trzeba.
Do skypa mam dostęp bardzo rzadko, ponieważ mieszkam u kuzynkii. Jedynie telefon.

Pozdrawiam
Morti
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 15, 2013 1:15 pm

wt kwie 16, 2013 5:03 pm

No szkoda, bo bez Skype'a ciężko będzie się dogadać, szczególnie, że nie mam darmowych minut na phonie :D Ja się grafiką zajmowałem w PL naście lat, od projektów loga, poprzez aranżacje, wizki 3D, animacje, high-endowe modele i tex do gier, kończąc na zarządzaniu produkcją. Pracy, w zawodzie tutaj jeszcze niestety nie znalazłem. Ale nie ma co się poddawać ;) 3mam kciuki i powodzenia życzę.

PS : Jak będę o czymś wiedział to dam cynka na forum ;)

Pzdr.
matek
Gość
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 10:24 am

wt kwie 16, 2013 8:12 pm

O fajnie, ze trafiłem na kogos z mojej branży:) a może by tak cos swojego pomyśleć? Mozesz podesłać nr na priv jeśli masz angielski, ja mam darmowe:P mozna pogadać. I dzięki za pomoc i wsparcie :)
Morti
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 15, 2013 1:15 pm

czw kwie 18, 2013 9:19 pm

Jak tam szukanie? Yeah...można coś pomyśleć. Jutro się odezwę. Pozdro
matek
Gość
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 10:24 am

ndz kwie 21, 2013 5:08 pm

A ciężko jak na razie z pracą. Chcą mnie wcisnąć jako kelnera :) puki co nie ma nic lepszego więc lepsze to niż siedzenie i marudzenie ;p
ODPOWIEDZ