Szukam Pracy

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
Awatar użytkownika
Madame,
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:21 pm

wt paź 25, 2011 9:14 pm

Witam, czy moze mi ktos powiedziec w jakich agencjach obecnie rekrutują do prac na nocki, tak zeby wystarczyl komunikatywny angielski?
...
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

śr paź 26, 2011 1:38 pm

poprawka, spytaj w ktorych agencjach rekrutuja obecnie do jakiejkolwiek pracy :) odpowiedz... niestety w zadnych, rynek lezy i kwiczy, a pojecia - kto naprawde chce - to znajdzie prace sa naprawde MOCNO powiedziane.
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

śr paź 26, 2011 5:39 pm

Pozwolę się nie zgodzić z przedmówczynią ;)

W ciągu ostatniego tygodnia czytałem w sieci 6-7 ogłoszeń, że agencje rekrutacyjne zatrudnią rekrutantów, bo otwierają nowe biura. Skoro więc nie ma pracy, to co robią te agencje i czemu się powiększają? :)

Poza tym w ostatnim tygodniu była na przykład wakat w kinie w Ocean Village. Jest praca dla cleanerów i dla Catering Assisstants oferowana zarówno bezpośrednio przez Hampshire County Council jak i przez agencje z HCC współpracujące.

Praca jest. Tylko nie zawsze taka, jakiej się szuka i tam, gdzie się szuka :)
Awatar użytkownika
Madame,
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:21 pm

śr paź 26, 2011 8:01 pm

no i jest pozytywnie:)
...
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

śr paź 26, 2011 10:38 pm

daj znać jak coś znajdziesz :?:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
Madame,
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:21 pm

pt paź 28, 2011 10:22 pm

ok, globares, jak cos znajde odezwe sie na priv:)



tak w ogole, wie ktos cos na temat jakiejs pracy na zlecenie,
chodzi mi tu o cos w rodzaju opiekunki do dziecka, albo sprzataczki, albo osoby zmywajacej naczynia tylko w weekend zeby to byla praca krotko terminowa.
Jakie są szanse zeby znalezc tu cos w tym rodzaju?
...
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

sob paź 29, 2011 9:23 pm

Madame, pisze:ok, globares, jak cos znajde odezwe sie na priv:)

Jakie są szanse zeby znalezc tu cos w tym rodzaju?
50%
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
adolf
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 02, 2012 11:43 am

śr maja 23, 2012 1:12 pm

pomozcie mi tez szukam pracy obojetnie jaka nie znam angielskiego i miasta
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

śr maja 23, 2012 7:05 pm

drivers ltd
przyjechalem tu miesiac temu i 3 tygodnie juz tam robie
praca od 00 do 07 badz od 21 do 06
bylem tam a na drugi dzien dzwonili, ze do pracy


druga agencja bo narazie na agencjach sie oparlem to ads, czekam za telefonem od nich co zaproponuja bo wole miec jakis wybor :)
pozdr
tomek
Robert37
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 22, 2012 2:58 pm
Lokalizacja: Southampton

śr sie 29, 2012 12:31 pm

Ja takze szukam,jezeli mialby ktokolwiek z Was drodzy forumowicze forumowiczki namiary na jaka kolwiek prace do bardzo bym prosil o info na priv,kurcze pracowalem na Isle of Wight,postanowilem zjechac do soton no i sie zaczelo :) jestem na bezrobociu,takze bardzo prosze o pomoc bede wdzieczny-pozdrawiam Robert
martinmartinez
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 5:32 pm

pn wrz 03, 2012 5:38 pm

witam
mieszkam w Chichester,ale planuję wyprowadzkę do S-on ,mam pytanie jak wyglada sytuacja z pracą u was?
jotanka
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:45 am

czw lis 22, 2012 10:16 am

witam.czy wie ktos jak jest teraz z pracą przed swiętami,czy jest duzo ofert z agencji?bede wdzieczna za odpowiedz
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

pt lis 23, 2012 10:33 am

Obecnie agencja The works szuka do pracy na magazynie. Jest ogloszenie na stronie sotlandu. Trzeba zdac test z manual handling oraz health and safety potem interview i mozna zaczynac. Poza tym slyszalem ze na Poczcie szukaja na czas swiat osob do pomocy. Trzeba tylko ruszyc 4 litery i poszukac. Moja znajoma znalazla zatrudnienie w w Mark and Spencer na czas swiat przy pakowaniu prezentow. Chodzila poprostu po sklepach i pytala :)
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
yorn
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 2:57 pm

ndz lis 25, 2012 3:16 pm

witam poszukuje pracy jako kierowca vana mam doświadczenie w transporcie miedzynarodowym i nie tylko,mogla by byc to praca w firmie kurierskiej ktoś sie orientuje czy gdzieś potrzebują kierowcy?? bo ja raczej sie nie orientuje gdzie takowe firmy sa w soton
Awatar użytkownika
lina_
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 4:52 pm

ndz lis 25, 2012 9:20 pm

misheq pisze: Poza tym slyszalem ze na Poczcie szukaja na czas swiat osob do pomocy. Trzeba tylko ruszyc 4 litery i poszukac. Moja znajoma znalazla zatrudnienie w w Mark and Spencer na czas swiat przy pakowaniu prezentow. Chodzila poprostu po sklepach i pytala :)
Na poczcie szukają tutaj aktualnie listonoszy-kobiety z prawem jazdy (niestety yorn...). Chyba, że nasz jakieś bardziej osobiste informacje? ;)
Fajnie, że znajomej się udało. W M&S byłam tam 1,5 tygodnia temu i niestety jak nie wyrazili potrzeby wcześniej tak i do dziś się nie odezwali.. Chodzę po sklepach, pytam i nic. Może mój urok osobisty szwankuje... :D Masz jeszcze jakieś info w sprawie dostępnych prac Misheq?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ