Szukam Pracy

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

śr maja 17, 2017 10:12 am

Szukam pracy w charakterze opiekunki osób starszych. Czy uważacie, że warto korzystać z pomocy tego typu firm: Agencja Opiekunek Osób Starszych Professional Care 24
gotcha
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 4:56 pm

pt wrz 07, 2018 5:03 pm

W sumie to tez sie zastanawiam nad wyjazdem do UK. Wczesniej natomiast chce dobrze przygotowac sie do panujacych na tamtejszym rynku zadad. Z tego co wstepnie slyszalem od znajomego to potrzebuja tam dosc duzo osob po szkoleniach na maszyny do zadan ciezkich takich jak podesty ruchome. Jak sie poczyta na zagranicznych serwisach to rzeczywiscie bardzo duzo tam jest roznego rodzaju inwestycji. Pytanie jest tylko gdzie udac sie na szkolenie .. nalepiej wyglada oferta firmy JLG - zreszta ich maszyny sa chyba najczesciej wybierane. Prosze o komentarze osob bardziej doswiadczonych. Pozdrawiam

Obrazek
Janowski2
Gość
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 29, 2019 11:29 am

pn mar 04, 2019 1:47 pm

Wydaje mi się, że znalezienie pracy w dzisiejszych czasach nie jest za bardzo trudne. Wystarczy mieć po prostu wyróżniające się CV. Bardzo istotne jest zdjęcie, bo to ono głównie przykuwa uwagę pracodawcy. Osobiście nie rozumiem jak można wysłać CV bez zdjęcia - spotkałem się z tym nie jeden raz... Moja bardzo bliska znajoma znalazła pracę na tym portalu - https://swiony.pl/, którą bardzo chwali.
ODPOWIEDZ