praca w cooper vision albo na innych soczewkach

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 12, 2011 8:18 pm

witam,

czy ktos jest zorientowany w jaki sposob dostac prace jak w temacie?
dzieki
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

pn wrz 12, 2011 10:17 pm

Obecnie zatrudniają tylko przez agencję GI Group(Right4Staff). Agencja mieści się przy ulicy London Road, ok 200m za Solent University.

Proponuję najpierw poszukać potem pisać :)
misheq pisze:
aniajpg pisze:mil3czk4: Długo już tam pracujesz? Planuję przyjechać wczesną wiosną. Szukam nocek ponieważ córka pójdzie do 1 klasy, chciałabym ją zawozić i odbierać ze szkoły. Jest to jedyna rzecz która stresuje mnie przed wyjazdem :/ Tutaj źle nie mam ale potrzebuję zmiany w życiu, chciałabym biegle mówić w języku angielskim, zachęcają mnie benefity na dziecko. Czy ktoś pracuje/pracował z Was w Cooper Vision i może powiedzieć coś wiecej o wykonywanej pracy? Ewentualnie o innej pracy na nocki, czy biegły angielski jest niezbędny?
Ja pracuje w CV. Praca bardzo przyjemna, w jednym tygodniu od 6 do 14, w drugim 14-22. Pracuje w laboratorium przy produkcji soczewek. Dodatkowo oferuja nocki 4x4 po 12h. Przy pracy dla agencji nocki po 7,5Ł/h dniowki 6.15/h.
Obecnie mozna dostac sie tam przez agencję GI Group/Right4Staff (przy London Road). Angielski wymagany w stopniu podstawowym. Weryfikuja na podstawie testu z rozumienia tekstu pisanego (czytanka i pytania do niej). Druga czesc to elementarna matematyka np:

-1.5 + X = 5.25 ile wynosi X itp.

Co do czytanki to tak jak napisal ktos wyzej, najlepiej przeczytac w pierwszej kolejnosci pytania i wyszukac slowa kluczowe w tekscie.
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob wrz 17, 2011 7:10 pm

Co do poszukania...wlasnie na tym to polega, szuka sie w googlach strony Sotlandu, wchodzi, zaklada watek, i ludzie - zwykle zyczliwi udzielaja konstruktywnych odpowiedzi.
Czasami nie-zyczliwi, i nie-konkretni.
dziekuje.
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

ndz wrz 18, 2011 11:51 pm

bluebell przecież wysłałem Ci na prv. wiadomość że misheq tam pracuje i link z tym co właśnie Ci odpisał.
"dialogi na cztery nogi" :?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 19, 2011 10:36 am

Dzieki Globares, dopiero zauwazylam :) male literki robia w tyck komorkach, albo ja juz sie stara robie. Dzioekuje :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pn wrz 19, 2011 10:51 am

to kup sobie laptopa w cenie komórki i nie męcz oczu bo Ci cooper vision nie pomoże.
a tak na marginesie to byłaś już w tej agencji, a może już dostałaś tą prace :?:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 19, 2011 11:02 am

Mam laptopa mam, ale ze czlowiek uzalezniony od intyernetu, to musi miec komorke z dostepem do wszystkiego. Co do pracy, to pytalam nie dla siebie. Ja szczesliwie utknelam w szkole i tak pewnie do emerytury dociagne, czyli jeszcze jakies 100 lat :D
Dzieki :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pn wrz 19, 2011 11:08 am

uczysz w St. Marks :?:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 19, 2011 11:17 am

globares pisze:uczysz w St. Marks :?:
nie :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
nie_bieska
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 11:16 am

czw wrz 29, 2011 11:22 am

A często tam mają przyjęcia do pracy? Przybywam za 2 tygodnie zaczynać nowe zycie, jakkolwiek groteskowo by to nie brzmiało.. - chciałabym się gdziekolwiek zahaczyć na początek.. Ewentualnie, jeśli nie tam to może podpowiecie, gdzie mogłabym pójść?
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

ndz paź 02, 2011 12:30 pm

Jak potrafisz się sprawnie komunikować po angielsku to pracę znajdziesz bez problemu. Na początek proponuję zacząć od agencji. Jakiej? Ja byłem zarejestrowany w 3 jednocześnie. Od Ciebie zależy w gdzie. Najbardziej polecam GI Group(wczesniej right4staff) mieszczącą się na london road wpobliżu centrum. Oferują różne prace w pełnym wymiarze godzinowym. Wystarczy zarejestrować się, zdać prosty test z języka i odbyć rozmowę kwalifikacyjną. Od momentu zarejestrowania i zadania testu pracę dostałem po 2 dniach, właśnie w coopervision.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz paź 02, 2011 2:52 pm

...i matematyki :) tez prosty :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
polishenglish1991
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 23, 2012 3:02 pm

wt paź 23, 2012 3:05 pm

witam , czy jest ktos w posiadaniu owych testow?:>
malutka83
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 27, 2012 11:35 am

sob paź 27, 2012 11:48 am

hej mam małe pytanie czy ktoś z was pracował w ups na majonezach. możecie mnie wtajemniczyć.
ODPOWIEDZ