inerview coopervision help

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pn maja 16, 2011 5:22 pm

Te cale soczewki to jedno wielkie ''na wspolnej'' najlepiej to jak sie kogos tam zna i pojdzie z ''polecenia'' wtedy to juz nawet Angileski, interview, te smieszne testy itp nie jest potrzebne... Bo i po co? Co niektorzy to tam sie wspaniale rozwijaja.. tak... po 3 - 5 lat robia, nadal przez agencje na lini a Angielski na poziomie -1. z reszta, jak dzwoniac tam do tej firmy , pytajac o prace slyszy sie '' Prosze zostawic swoje dane, najlepiej jesli mial/a by Pan/Pani samochod to na pewno Pana/Pania zatrudnimy bo to przeciez fabryka i ludzier zmieniaja sie tam bardzo czesto'' :shock:
Nobody said it'd be easy, they just promised it'd be worth it...
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

sob lip 09, 2011 3:50 pm

thyrfing pisze:
Ja bylem na stanowisku Production Operator, teraz jestem Tech Opem z pensją o wiele wyższą. A uwierz mi
to nie wszystko co firma może Ci zaoferować...Zwróć uwagę ile jest polskich team leader-ów.
W tej firmie rzeczywiscie mozesz duzo osiaglac :D niektorzy wspinaja sie na wyzyny wazeliniarstwa aby miec ciut lepiej od innych .Potwierdza to niemal kazdy w 100% niezaleznie na ktorym shift'cie bywa :)
Gdy sie uda wyjsc z tego klebowiska produkcja-inspekcja-team_leader_shift_leader i w ogole produkcynego swiata, to wtedy dziala to jzu inaczej i zasady sa inne. Fakt, to firma produkcyjna, wiec masa luda z roznych skrawkow globu pracuje po prostu na produkcji. Ale rownoczesnie w Coopervision w UK jest jednak kilkaset bialych kolnierzykow (sporo tez ni_to_bialych ni_to_niebieskich, np. Inventory Administrator), a tam najwiekszy pozytek z wazeliny to uzyc ja na sobie samym.
Wtedy bardziej liczy sie jednak wnetrze lba, umiejetnosci miekkie, kumatosc ogolna itp.
Nie znaczy to, ze to jakis rownolegly swiat gdzie jest oaza krystalicznej uczciwosci, sprawiedliwosci i niekonczacej sie kariery. Takich firm to o ile mi wiadomo nawet pan Bog do tej pory nie wynalazl...:(
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
stavros
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 1:52 pm

wt kwie 30, 2013 4:10 pm

czas odświeżyć temat
chcę się dostać do CooperVision.
Wie ktoś jak wyglądają teraz testy w I&P?
z góry dzięki za pomoc
kenybzwssf
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 15, 2013 2:29 pm

śr maja 01, 2013 3:06 pm

Hej
To I&P rekrutuje do Coopervision?
Myslalem ze tylko GI Group
pharass
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 17, 2013 12:46 pm

pt maja 17, 2013 12:49 pm

witam czy posiada ktos moze ta czytanke i pytania jakie sa na tescie do cooper vision?? (w razie jakich kolwiek informacji prosze o kontakt na priv) bardzo mi na tym zalezy



Pozdrawiam
fidell85
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 6:31 pm

wt cze 11, 2013 7:02 pm

gdyby ktoś posiadał czytankę i pytania do coopervision proszę mi napisać na priv, będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr cze 12, 2013 11:17 pm

pomijając pytania jakie tutaj padły, rozumiem pytania z nakierowaniem na temat lub sposoby zdania tegoż egzaminu... ach szkoda gadać
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ