Start Polecane Flybe ogłasza zimowy rozkład jazdy. Nowa trasa z Southampton

Flybe ogłasza zimowy rozkład jazdy. Nowa trasa z Southampton

468
0

Nowa trasa z Southampton zostanie uruchomiona, po tym, jak Flybe ogłosiło swój zimowy rozkład jazdy.

Firma ogłosiła 12 nowych kierunków i zaoferuje loty z Southampton do Glasgow. Inne trasy obejmują Londyn Heathrow do Newquay, Birmingham do Belfastu i Belfast City do East Midlands.

Nowe trasy zostaną uruchomione 30 października.

Częstotliwości lotów wzrosną przez całą zimę i następne lato, ponieważ Flybe dalej rozbudowuje swoją flotę o wydajne pod względem emisji CO2 samoloty De Havilland Canada Dash 8-400 (Q400).

Dyrektor generalny Flybe, Dave Pflieger, powiedział: „Po udanej premierze w 2022 roku i sezonie letnim z radością ogłaszamy nasz nowy rozkład zimowy, który dodatkowo poprawia przystępną cenowo łączność w regionach Wielkiej Brytanii, a także w Europie za pośrednictwem naszych popularnych lotów do Amsterdamu.

„Wszystkie loty Flybe oferują komfort i wygodę, a nasza przyjazna załoga jest zawsze pod ręką, aby serwować bezpłatną herbatę, kawę, sok i ciastka.”

„Z niecierpliwością czekamy na powitanie zarówno nowych, jak i powracających klientów na pokładzie tej zimy, oferując jeszcze więcej sposobów na kontakt z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i miejscami wakacyjnymi”.

PoprzedniBezalkoholowy bar w Winchester przyciąga uwagę mieszkańców i turystów
NastępnyLato powróci do Wielkiej Brytanii pod koniec sierpnia