Start Polecane First City Bus uruchamia płatności zbliżeniowe w Southampton

First City Bus uruchamia płatności zbliżeniowe w Southampton

496
0

Podróżujący autobusami w Southampton mogą teraz korzystać z „bezproblemowego” podróżowania dzięki nowej metodzie płatności zbliżeniowych.

Od dziś użytkownicy autobusów korzystający z usług City Red będą mogli korzystać z nowej metody płatności zbliżeniowych „Tap & Cap”. Firma autobusowa w Southampton oferuje również swoim klientom tryb Express dla Apple Pay, oferując alternatywny, szybszy i łatwiejszy sposób płacenia za przejazdy autobusem.

Marc Reddy, dyrektor zarządzający City Red, powiedział: „Naszym celem jest uczynienie korzystania z autobusu tak prostym i atrakcyjnym w użyciu, jak to tylko możliwe.” „Płatności zbliżeniowe Tap & Cap będą obciążać dorosłych opłatami w wysokości 2 funtów za jedną podróż, a jeśli będziesz częściej korzystać z autobusu, nigdy nie zapłacisz więcej niż nowa, niska dzienna taryfa 3 GBP, niezależnie od tego, ile podróży wykonasz w Southampton City Zone.”

„Od początku pandemii zachęcamy klientów do rezygnacji z gotówki, a teraz Tap & Cap daje ludziom jeszcze więcej powodów do zaprzestania korzystania z gotówki. Tap & Cap gwarantuje, że klienci zawsze otrzymają najlepszą cenę, dostosowaną do ich własnych potrzeb związanych z podróżą by w ten sposób ułatwić życie naszym klientom, czyniąc nasze autobusy bardziej dostępnymi niż kiedykolwiek”.

PoprzedniPolak, który dokonał gwałtu w Westquay nie będzie miał przedłużonego wyroku
NastępnyHampshire: Maseczka na twarz znaleziona w nuggetsach z McDonalda