Start Polecane Firmy z Southampton mogą zająć wolne powierzchnie handlowe w West Quay

Firmy z Southampton mogą zająć wolne powierzchnie handlowe w West Quay

303
0

Firmy z Southampton mogą mieć szansę na otwarcie sklepu w największej powierzchni handlowej w mieście.

Sook, operator elastycznej powierzchni oferującej pełen zakres usług, otwiera we wrześniu swoją pierwszą przestrzeń w Westquay. Da to firmom z Southampton szansę na bezpłatne przejęcie powierzchni handlowej.

Aby wesprzeć ten popyt, Sook organizuje konkurs, aby dać lokalnym firmom w okolicy możliwość bezpłatnego przejęcia jego przestrzeni.

Firma planuje ożywić ulice handlowe i centra handlowe w całej Wielkiej Brytanii.

John Hoyle, założyciel Sook, powiedział: „Cieszymy się, że możemy uruchomić Sook w Southampton i przenieść naszą elastyczną powierzchnię handlową do Westquay.”

„W ostatnich latach nastąpił boom na sprzedawców internetowych, ale wielu z nich poszukuje teraz możliwości otwarcia krótkoterminowych sklepów fizycznych, aby pomóc rozwijać swoją działalność i spotykać się z klientami bez ponoszenia kosztów ogólnych.”

„Nasze przestrzenie oferują wszystko, czego potrzebują ci sprzedawcy online, a nawet więcej, w tym meble modułowe, ekrany cyfrowe i regulowane wyświetlacze okienne, aby w pełni oznakować przestrzeń, dzięki czemu firmy mogą przejąć przestrzeń na kilka godzin, dni lub tygodni, aby dopasować ją do swoich potrzeb – i wszystko, co muszą zrobić, to pojawić się ze swoimi produktami.”

Firma przekształca sklepy w powierzchnie biurowe wynajmowane na godziny. Sook ma powierzchnie w Londynie, Cambridge, Newcastle i Edynburgu, a także otwiera się w Birmingham i Leeds.

Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź www.sook.space/spacecompetition.

PoprzedniPuby w UK ostrzegają przed masowymi zamknięciami z powodu rosnących rachunków za energię
NastępnySprawa gwałtu na festiwalu muzyki badana przez policję