Start Polecane Firmy w hrabstwie Hampshire z dostępem do super szybkiego internetu

Firmy w hrabstwie Hampshire z dostępem do super szybkiego internetu

444
0

Małe i średnie przedsiębiorstwa w Hampshire mogą ubiegać się o kwotę do 3000 funtów w ramach rządowego programu Gigabit Voucher na zainstalowanie szybszego, bardziej niezawodnego i solidniejszego połączenia internetowego.

Przewodniczący rady hrabstwa Hampshire, radny Roy Perry, powiedział: “Wysoka jakość cyfrowej łączności ma kluczowe znaczenie zarówno dla firm Hampshire, jak i osób prywatnych”.

“W czasach, gdy interakcje biznesowe są przeprowadzane w Internecie, od zarządzania zamówieniami po komunikację z klientami i bezpieczeństwo cybernetyczne – szybki, niezawodny dostęp szerokopasmowy jest niezbędny.”

Rada twierdzi, że praktyczne, codzienne korzyści z gigabitowego Internetu szerokopasmowego obejmują możliwość udostępniania i przechowywania dużych plików przez firmy, korzystania z konferencji głosowych i wideokonferencji z większą pewnością i wydajnością działania.

Mieszkańcy, którzy pracują w domu mogą również skorzystać z systemu Gigabit Voucher, aby zwiększyć swoją produktywność.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie: www.hampshiresuperfastbroadband.com/alternative-solutions/gigabit-broadband-voucher-scheme.