Start Polecane Firma zajmująca się utylizacją odpadów poszukuje kandydatów do pracy w Southampton

Firma zajmująca się utylizacją odpadów poszukuje kandydatów do pracy w Southampton

1249
0

Myślisz o zmianie pracy w 2018 roku? Oto pojawia się okazja – firma zajmująca się utylizacją śmieci poszukuje pracowników w Southampton.

Firma JunkHunters, która ma już ugruntowaną pozycję w Londynie, a wkrótce otworzy odział w Birmingham i Surrey – chce rozszerzyć działalność także na Southampton.

Właściciel JunkHunters, Harsha Rathnayake, który założył firmę ze 160 funtami w kieszeni, ma teraz silnie prosperujące przedsiębiorstwo, które zatrudnia 13 osób. Rathnayake, który ukończył wydział inżynierii motoryzacyjnej założył własną firmę zajmującą się zbiórką śmieci po tym, jak właściciel podobnej firmy, dla której pracował, przeprowadził się do Indii. Jako wynagrodzenie za ostatni miesiąc pracy dostał starego Forda Transita i tak rozpoczęła się jego przygoda.

Obecnie firma Junk Hunters poszukuje nowych pracowników, aby rozszerzyć działalność na całą Wielką Brytanię. Po zabraniu śmieci, są one sortowane. Przydatne i dobrej jakości przedmioty, takie jak meble są przekazywane na cele charytatywne lub jeśli to możliwe poddawane recyclingowi. Podczas sortowania śmieci pracownicy firmy znaleźli pierwsze wydanie Charlesa Dickensa, dobrej jakości torebki Louis Vuitton, złotą czy srebrną biżuterię.

Więcej informacji na temat tego jak zostać „łowcą” śmieci znaleźć można pod numerem telefonu 0800 233 5865, wysyłając email na adres info@junkhunters.co.uk lub odwiedzając stronę internetową firmy.

PoprzedniW Londynie odbyła się akcja no Trousers on the Tube Day
NastępnyTheresa May potwierdziła plany rekonstrukcji rządu