Start Polecane Firma wycieczkowa ogłosiła datę powrotu do rejsów

Firma wycieczkowa ogłosiła datę powrotu do rejsów

312
0

Fred Olsen Cruise Lines ogłosiła zmienione daty dla swojej floty, ponieważ firma przygotowuje się do rejsów w nowym roku.

Firma została zmuszona do odwołania wielu rejsów z powodu pandemii koronawirusa na początku kwietnia tego roku. Harmonogram na 2021 rok ujawnił, że nowy statek Borealis będzie teraz pierwszym z floty, który wyruszy w swój dziewiczy rejs 23 kwietnia 2021 r.

Nowy statek wyruszy w rejs w ramach sześciodniowego rejsu „Scottish Lochs and Isles”. Bolette pojawi się 29 maja, a Balmoral 9 czerwca.

Jednak ze względu na obszerny program rejsów wycieczkowych Braemar pozostanie w stanie postoju do 2022 roku. Wszyscy goście, którzy mają rezerwację na odwołany rejs, zostaną powiadomieni o zmianach i otrzymają szereg opcji, w tym zwrot kosztów bez zastrzeżeń.

Peter Deer, dyrektor zarządzający Fred Olsen Cruise Lines powiedział: „Chociaż szkoda, że ​​nasza przerwa w działalności jest dłuższa niż pierwotnie przewidywaliśmy, od samego początku stwierdziliśmy, że nie wznowimy żeglugi, dopóki nie będziemy pewni, że jest to dla nas bezpieczne, i trzymamy się tego.”

„Bezpieczeństwo naszych gości i załogi pozostaje naszym najwyższym priorytetem i ważne jest, abyśmy w pełni zrozumieli postęp we wdrażaniu szczepionki, możliwości testowania i innych osiągnięć naukowych oraz ich znaczenie dla naszej działalności.”