Start Polecane Firma kolejowa wprowadza nowy rodzaj biletu, aby zaoszczędzić czas i pieniądze

Firma kolejowa wprowadza nowy rodzaj biletu, aby zaoszczędzić czas i pieniądze

442
0

South Western Railway wprowadziła nowy rodzaj biletu dla tych, którzy regularnie korzystają z pociągów na tej samej trasie, ale nie na tyle często, aby skorzystać z biletu okresowego.

Nowy bilet, o nazwie Carnet, ma służyć osobom pracującym w niepełnym wymiarze godzin oraz tym, którzy regularnie pracują w domu, którzy potrzebują elastyczności podczas podróży z i do miejsca pracy.

Dyrektor ds. obsługi klienta South Western Railway powiedział: „W dziesiejszych czasach coraz więcej osób pracuje z domu, a nasz nowy karnet daje im – i tym, którzy pracują w niepełnym wymiarze godzin, ogromną elastyczność, a jednocześnie oferuje doskonałą cenę z 5 procentową zniżką.”

Klienci posiadający kartę South Touch Smart Touch mogą kupić pakiet dziesięciu biletów, który jest dostępny z 5-procentową zniżką, do wykorzystania między tymi samymi stacjami początkowymi i docelowymi i może być wykorzystany do nieograniczonej liczby podróży między stacjami przez cały dzień.

Każdy bilet jest ważny przez jeden dzień do dwóch miesięcy od daty zakupu, dając klientowi elastyczność wyboru, kiedy z niego korzystać.