Start Polecane Firma internetowa Giganet stworzy 200 miejsc pracy w Hampshire

Firma internetowa Giganet stworzy 200 miejsc pracy w Hampshire

405
0

Dostawca Internetu stworzy 200 miejsc pracy z planem podłączenia ponad 300 000 domów i firm do szybkiego łącza szerokopasmowego.

Posunięcie to nastąpiło po przejęciu Giganet z siedzibą w Fareham przez firmę inwestycyjną Fern Trading Limited. Inwestycja umożliwi firmie Giganet oferowanie szerokopasmowego łącza o dużej szybkości w większej liczbie domów i firm w Wielkiej Brytanii.

Prace nad połączeniem 300 000 adresów w Hampshire, Dorset, Wiltshire i West Sussex już się rozpoczęły, a 200 pracowników zostanie zatrudnionych w tych obszarach.

Dyrektor generalny Jarlath Finnegan powiedział: „Razem z Fern Trading, Giganet ma teraz zasoby, aby szybko zaoferować swoje usługi znacznie większej liczbie klientów w całej Wielkiej Brytanii. „Jako doświadczony dostawca, to ekscytujący czas dla Giganet, ponieważ staramy się zostać najlepiej działającym dostawcą usług internetowych w regionie, łącząc ludzi jak nigdy dotąd i tworząc trwałe, zaawansowane technologicznie możliwości pracy dla naszej lokalnej społeczności”.

PoprzedniSzczepionka Covid-19 dostępna dla osób w wieku 34 lat i starszych
NastępnySouthampton uplasowało się na czwartym miejscu wśród najlepszych miast na staycation