Start Polecane Firma dostarczająca wodę znalazła zabawki w kanałach

Firma dostarczająca wodę znalazła zabawki w kanałach

776
0

Firma Wessex Water chce, aby ludzie pozostali „wolni od zatorów” w te Święta Bożego Narodzenia po wyłowieniu zabawek z firmowego centrum recyklingu wody.

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia pracownicy centrum recyklingu wody Weymouth musieli wyłowić wiele zabawek dla dzieci, w tym miniaturowe figurki świnki Peppy z kultowego programu telewizyjnego dla dzieci, inne figurki i plastikową szpadę.

Firma uznała, że ​​spłukiwanie przedmiotów w toalecie może prowadzić do poważnych problemów, takich jak zatkanie i zalanie ścieków w domach.

Wesean Water, Sean Smith, którego zespół znalazł zabawki, powiedział: „Te zabawki odbyły niesamowitą podróż od toalety do naszych prac zabiegowych, poprzez sieć pomp i ekranów. Przedmioty spłukane w toalecie mogą powodować zatory, a nawet przecieki domach.”

Przedsiębiorstwo wodociągowe co roku usuwa około 13 000 blokad z publicznych kanałów ściekowych w swojej sieci, a tysiące innych występuje na prywatnych kanalizacjach.

Większość z nich jest spowodowana przez osoby, które niewłaściwie spłukują mokre chusteczki i inne plastikowe produkty łazienkowe lub wlewają resztki tłuszczu kuchennego i tłuszczu do zlewu kuchennego, a połączenie obu może powodować duże zatory w kanałach ściekowych.

PoprzedniMężczyzna aresztowany po napadzie, w wyniku którego ofiara walczy o życie
NastępnySiedmioletnia dziewczynka z Southampton rozdaje prezenty bezdomnym