Start Polecane Firma Deliveroo zatrudni 300 kierowców w Southampton

Firma Deliveroo zatrudni 300 kierowców w Southampton

345
0

Firma dostarczająca posiłki ogłosiła, że zwiększa liczbę kierowców.

Deliveroo, wiodąca firma dostarczająca jedzenie w Wielkiej Brytanii, ma szybko rozwinąć się w Southampton, aby sprostać dużemu popytowi. Od czterech lat firma dostarcza posiłki w mieście, a obecnie współpracuje z ponad 270 restauracjami.

12 października Deliveroo ogłosiło, że ​​do końca roku stworzy pracę dla dodatkowych 300 kierowców w Southampton. Will Shu, dyrektor generalny Deliveroo, powiedział: „Nasi kierowcy są bohaterami i jesteśmy bardzo dumni z istotnej roli, jaką odgrywają w lokalnych społecznościach podczas pandemii. To fantastyczne, że możemy teraz rekrutować jeszcze więcej kierowców i do końca roku stworzymy 300 nowych miejsc pracy w Southampton.”

„Dzięki rekordowej liczbie kierowców i partnerów restauracyjnych na platformie, możemy teraz dotrzeć do jeszcze większej liczby niesamowitych klientów w całej Wielkiej Brytanii, dostarczając jedzenie, którego ludzie potrzebują.”

W całej Wielkiej Brytanii firma zwiększyła ponad dwukrotnie liczbę dostawców z 25 000 do ponad 50 000 w ciągu 2020 roku. Firma rozpoczęła już współpracę z 15 000 nowymi dostawcami podczas pandemii, co oznacza wzrost o 286% rok do roku. Obecnie firma zatrudnia w swojej sieci 2000 kierowców tygodniowo, co jest najwyższą liczbą odnotowaną w historii. Wynika to z gwałtownego wzrostu liczby nowych restauracji, które dołączyły do ​​platformy od marca.