Start Polecane Firma autobusowa zwiększa usługi w Southampton

Firma autobusowa zwiększa usługi w Southampton

765
0

Firma autobusowa z Southampton ma zwiększyć częstotliwość autobusów obsługujących Southampton General Hospital w celu wsparcia kluczowych pracowników.

Od przyszłego tygodnia Bluestar ma zwiększyć częstotliwość autobusów na trasach 17 i 18, które obsługują Southampton General Hospital. Od poniedziałku 11 maja autobusy lokalnego operatora będą kursować co 15 minut w ciągu dnia – od poniedziałku do piątku.

Ruch ten, który jest odpowiedzią na zwiększony popyt, pomoże zapewnić osobom korzystającym z usług utrzymanie dystansu społecznego. Nikki Honer, dyrektor ds. komunikacji Bluestar, powiedziała: „Wiemy, jak ważne są nasze trasy Bluestar 17 i 18 – szczególnie dla osób pracujących w szpitalu.” „Ostatnio zauważyliśmy większą liczbę pasażerów korzystających z tych usług. Poza kluczowymi pracownikami z Southampton General Hospital wiemy, że ludzie uczęszczają tam na spotkania niezwiązane z COVID-19. My też jesteśmy tu dla nich.”

„Będziemy nadal uważnie obserwować liczbę osób podróżujących z nami przez miasto – i jesteśmy gotowi odpowiednio zareagować, aby zapewnić dystans społeczny”.

PoprzedniKonstruktor luksusowych jachtów planuje zlikwidować 460 miejsc pracy
NastępnyW ciągu ostatnich 24 godzin nie odnotowano zgonu z powodu koronawirusa