Start Polecane Firma autobusowa z Southampton poszukuje kobiet-kierowców do swojego zespołu

Firma autobusowa z Southampton poszukuje kobiet-kierowców do swojego zespołu

532
0

Bluestar rozpoczął kampanię rekrutacyjną i szuka kobiet-kierowców.

Operator ogłasza sobotę 19 lutego „Dniem Kobiet” i zachęca kobiety-kierowców do dołączenia do ich zespołu.

Koordynatorka rekrutacji Bluestar, Susan Cullen, powiedziała: „W Wielkiej Brytanii kobiety są zdecydowanie niedostatecznie reprezentowane w tej dziedzinie i chcemy zachęcić więcej z nich do rozważenia pracy w branży autobusowej jako kierowcy.”

„Często słyszymy od kobiet, że nie czują, że mogłyby prowadzić autobus. Wiemy, że tak nie jest. Jeśli potrafią jeździć samochodem, nauczymy je reszty. Przy odpowiednim szkoleniu jest to o wiele łatwiejsze niż się to wydaje.”

„Nasz zespół pomocnych, przyjaznych kierowców autobusów, instruktorów jazdy i menedżerów będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące dowolnego aspektu szkolenia lub pracy”.

Impreza rekrutacyjna odbędzie się w Barton Park, Chicken Hall Lane w Eastleigh w sobotę, 19 lutego od 11:00 do 15:00. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, nie są wymagane żadne rezerwacje, a dla uczestników dostępny będzie parking.

Wybrani kandydaci przejdą pełne szkolenie, od prowadzenia samochodu do obsługi autobusu piętrowego. Będą również uprawnieni do bezpłatnego przejazdu autobusem dla siebie i osoby towarzyszącej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bluestarbus.co.uk

PoprzedniSzef Tesco: „Ignorujcie daty przydatności do spożycia”
NastępnyProtest przeciw rosnącym kosztom utrzymania ma się odbyć w Southampton