Start Polecane Firma autobusowa przedstawia nową aplikację, która zmieni sposób planowania podróży

Firma autobusowa przedstawia nową aplikację, która zmieni sposób planowania podróży

599
0

Firma autobusowa z Southampton zrewolucjonizowała sposób, w jaki pasażerowie autobusów mogą planować podróże i kupować bilety na usługi w mieście i jego okolicach.

Bluestar zaprezentował nową aplikację, oferującą klientom możliwość dostosowania swoich planów podróży, śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym i natychmiastowego zakupu biletów.

„Aplikacje nie są niczym nowym, byliśmy jednym z pierwszych operatorów, którzy wprowadzili je kilka lat temu. Ale to jest zupełnie inna – znacznie ulepszona koncepcja podróży autobusowych i sprzedaży biletów” – powiedział dyrektor zarządzający Bluestar, Andrew Wickham.

„Technologia, którą wykorzystaliśmy, jest tak potężna, że ​​osoby podróżujące z nami mogą całkowicie spersonalizować swoją aplikację.” „Oznacza to, że mogą zapisywać swoje regularne podróże, wybierać sposób otwierania ekranu głównego, oznaczać przystanki autobusowe lub trasy jako ulubione, śledzić dokładnie, gdzie znajduje się ich autobus w dowolnym momencie i oczywiście natychmiast kupować bilety.” „Planując nową podróż, mogą nawet zobaczyć, ile CO2 oszczędzają w porównaniu z jazdą”.

Ekscytujące nowe oprogramowanie do podróży autobusem jest obsługiwane przez wiodącego dostawcę aplikacji i strony internetowej dla transportu publicznego, Passenger.

Nową aplikację można pobrać na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę bluestarbus.co.uk.

PoprzedniIbiza, Majorka i Minorka zostaną usunięte z Zielonej Listy
NastępnyMieszkańcy Wysp masowo usuwają aplikację NHS Covid