Start Imprezy Festiwal tatuażu powraca do Southampton

Festiwal tatuażu powraca do Southampton

1008
0

Oczekuje się, że tysiące osób przybędą do jednego z hoteli w Hampshire, aby wziąć udział w corocznym festiwalu tatuażu.

Festiwal tatuażu w Southampton odbędzie się w piątek i sobotę w hotelu Leonardo Royal.Biesiadnicy mogą liczyć na mnóstwo rozrywek w postaci muzyki na żywo, tancerzy burleski i pokazów ognia.

Według organizatorów, na imprezie pojawi się ponad 130 najlepszych brytyjskich artystów tatuażu i ponad 100 stoisk handlowych, które zaprezentują szeroką gamę sprzętu do tatuażu, odzieży, akcesoriów, biżuterii, wzornictwa, sztuki, materiałów do wykonywania tatuażu i innych.

Z myślą o osobach w każdym wieku będą organizowane zajęcia dla dzieci, wesołe miasteczko, pokazy samochodów, pokazy rowerowe, pokazy kaskaderskie. Uczestnicy będą mogli liczyć na rozrywkę przez cały weekend w tym na ciekawe występy i wyjątkowych gości. Na festiwalu nie zabraknie również stoisk z jedzeniem i piciem.

Bilety na jeden dzień festiwalu kosztują 10 GBP, a za oba dni 15 GBP. Wszystkie dzieci poniżej 14 roku życia wchodzą za darmo, jednak musi im towarzyszyć osoba dorosła. W piątek impreza potrwa od 14:00 do 22:00, w sobotę będzie trwała od 11:00 do 20:00. W sobotę od 21.00 do północy odbędzie się impreza wieczorna.

PoprzedniWypadek autobusowy zamknął jedną z ruchliwych dróg w Southampton
NastępnyWhite Company otwiera swój pierwszy sklep w Southampton