Start Polecane Fabryka konopi odkryta po pożarze domu w Southampton

Fabryka konopi odkryta po pożarze domu w Southampton

1059
0

Policja badająca pożar domu na ulicy w Southampton, do którego doszło kilka dni temu znalazła „fabrykę konopi” na terenie posiadłości obejmującą „kilka pokoi”.

Hampshire Fire and Rescue Service (HFRS) zostało wezwane do nieruchomości przy Winchester Road w piątek o godzinie 18:15, a sąsiedzi zgłosili „kłębiące się” dymy z okien na piętrze.

Miejsce zdarzenia zostało następnie przekazane funkcjonariuszom policji z Hampshire, którzy potwierdzili, że nie było ofiar i nikt nie musiał być ratowany z budynku.

Rzecznik policji w Hampshire powiedział: „Na tym etapie nic nie wskazuje na to, że pożar został wywołany celowo. Jednak w domu odkryto fabrykę konopi i badamy tę sprawę”. Rzecznik potwierdził, że „kilka pokoi na terenie posesji było wykorzystywanych do uprawy konopi”, ale nie podano żadnych szczegółów dotyczących liczby roślin.

Przyczyna pożaru jest nadal badana. Jeśli ktokolwiek posiada informacje o pożarze lub uprawie konopi indyjskich na terenie obiektu, powinien skontaktować się z policją pod numerem 101, podając numer referencyjny 44210025901.

PoprzedniAnglia: Pieniądze dla osób z pozytywnym testem. Zobacz, ile proponuje rząd
NastępnyBrytyjski rząd rozważa całkowite zamknięcie granic kraju