Start Polecane Fabryka konopi odkryta na Shirley Road w Southampton

Fabryka konopi odkryta na Shirley Road w Southampton

1391
0

Około 500 roślin konopi zostało znalezionych przez policję w Southampton. Odkrycia dokonano w posiadłości przy Shirley Road.

Dwóch mężczyzn w wieku 20 i 43 lat zostało aresztowanych za produkcję narkotyków klasy B. Farma konopi nie jest pierwszą znalezioną w ostatnim czasie w mieście. W styczniu strażacy odkryli farmę konopi po pożarze domu przy Winchester Road. Na początku tego miesiąca prawie 2000 roślin konopi o wartości 3,8 mln funtów zostało przejętych przez policję po nalotach na dwie nieruchomości w Southampton.

W poście na Facebooku rzecznik Hampshire Constabulary powiedział: „Funkcjonariusze z zespołu Southampton West Neighborhood prowadzą dochodzenie w sprawie odkrycia około 500 roślin konopi indyjskich w nieruchomości przy Shirley Road.”

„Mężczyzna w wieku 20 i inny w wieku 43 lat zostali aresztowani pod zarzutem produkcji narkotyków klasy B i obecnie są zwolnieni za kaucją, podczas gdy prowadzone jest dalsze dochodzenie.”

„Duże fabryki, takie jak ta, są zwykle prowadzone przez zorganizowane gangi przestępcze. Gangi te prawdopodobnie dopuszczają się poważnej przemocy i używają broni, w tym broni palnej.”

Każdy, kto ma informacje o zdarzeniu, powinien skontaktować się z policją pod numerem 101 lub z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

Zgłoszenia dotyczące działań związanych z narkotykami można również zgłaszać na policję online.

PoprzedniWandale ponownie zaatakowali autobus w Southampton
NastępnyWielka Brytania przekaże nadwyżkę szczepionek ubogim krajom