Start Wiadomości Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w sprawie Harry’ego i Meghan

Elżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w sprawie Harry’ego i Meghan

431
0

Brytyjska królowa Elżbieta II spotka się z najważniejszymi członkami rodziny królewskiej, aby osobiście przedyskutować przyszłą rolę księcia Harry’ego i księżnej Meghan.

Będzie to pierwsze spotkanie monarchini z wnukiem od czasu, gdy w środę wieczorem para książęca niespodziewanie ogłosiła zamiar częściowej rezygnacji z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej.

Królowa, książę Walii i książę Cambridge oraz książę Harry mają spotkać się w posiadłości Sandringham, aby omówić przyszłość. Oczekuje się, że Meghan, która przebywa w Kanadzie ze swoim synem Archiem, dołączy do spotkania telefonicznie, jeśli pozwoli na to różnica czasu.

W środę wieczorem książę Harry – wnuk królowej Elżbiety II i młodszy syn następcy tronu księcia Karola – oraz księżna Meghan niespodziewanie ogłosili, że zamierzają zrezygnować z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej, chcą sami się utrzymywać oraz planują dzielić czas pomiędzy Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ich głównym zajęciem ma być prowadzenie fundacji charytatywnej.

PoprzedniIsle of Wight może być gospodarzem finałowego etapu Tour of Britain w 2021 roku
Następny10,600 zabawek przekazanych dzieciom z Southampton