Start Polecane Elżbieta II rozdaje prezenty swoim pracownikom

Elżbieta II rozdaje prezenty swoim pracownikom

1384
0

Często zdarza się, że z okazji świąt Bożego Narodzenia pracownicy otrzymują od swoich szefów premie lub prezenty. Wyjątkiem w tej kwestii nie są również pracownicy królowej Elżbiety – aż 1500 członków dworskiego personelu otrzyma od monarchini świąteczne puddingi z Tesco.

Tradycja ofiarowywania świątecznych puddingów została zapoczątkowana przez dziadka obecnej królowej, Jerzego V. Jak informuje Independent, puddingi były zwykle zamawiane w Harrodsie lub z luksusowego domu towarowego, Forum & Mason. W tym roku jednak pracownicy otrzymają świąteczne puddingi z Tesco, co jak sugeruje brytyjska prasa, związane jest z cięciami kosztów. Do puddingów zostaną dołączone kartki ze świątecznymi życzeniami z podpisem królowej i jej męża księcia Filipa. W sumie królowa rozda 1500 puddingów i kartek.

Pracownicy otrzymają również bony na zakupy, a ich wartość zależna jest od stażu pracy. Najmłodsi stażem mogą liczyć na bon wartości 28 funtów, a najstarsi na kupon 35-funtowy. Osoby, które pracują u królowej krócej niż rok, niestety nie mogą liczyć na żaden z voucherów.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniWedług Ofsted Southampton ma bardzo małą liczbę „dobrych” szkół
NastępnyPałac Kensington podał datę ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle