Start Polecane Easyjet wznawia loty od 15 czerwca

Easyjet wznawia loty od 15 czerwca

1181
0

Tanie linie lotnicze Easy Jet ujawniły, do których miejsc docelowych polecą po wznowieniu lotów od połowy czerwca.

Wznowienie lotów będzie możliwe dzięki złagodzeniu zasad lockdownu, które prawdopodobnie nastąpi w wielu krajach Europy w pierwszej połowie przyszłego miesiąca.

EasyJet twierdzi, że niewielka liczba lotów głównie krajowych, z 21 europejskich portów lotniczych rozpocznie się od poniedziałku 15 czerwca. Usługi będą działać z Londynu Gatwick, Bristolu, Birmingham, Liverpoolu, Newcastle, Edynburga, Glasgow, Inverness, Belfastu i Isle of Man w Wielkiej Brytanii.

Ponadto loty zostaną wznowione we Francji z Nicei, Paryża z lotniska Charlesa de Gaulle’a, Tuluzy, Bordeaux, Nantes, Lyonu i Lille, a także z Genewy w Szwajcarii, Lizbony i Porto w Portugalii oraz Barcelony w Hiszpanii.

Tani przewoźnik poinformował także, że po wznowieniu lotów w samolotach obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa – obejmujące zarówno pasażerów, jak i personel pokładowy. Obowiązkiem będzie zakładanie maseczek ochronnych na twarz, a ponadto z pokładów zniknie oferta gastronomiczna. Nie wiadomo do kiedy środki bezpieczeństwa będą obowiązywać.

PoprzedniEkrany ochronne, środki odkażające i czyszczące. Wetherspoon przestawia plany ponownego otwarcia
NastępnyŚledztwo w sprawie morderstwa nastolatki znalezionej w lesie w Hampshire