Start Polecane EasyJet odwołał lot powrotny z wakacji i zaoferował kolejny za 3 tygodnie

EasyJet odwołał lot powrotny z wakacji i zaoferował kolejny za 3 tygodnie

809
0

Linie lotnicze easyJet odwołały lot powrotny z Madery, po czym zaproponowały pasażerom nowy termin. Trzy tygodnie później.

Lot powrotny z Madery miał odbyć się 2 października. Jednak ze względu na złe warunki pogodowe przewoźnik zdecydował o odwołaniu lotu, po czym oznajmił pasażerom, że będą mogli wrócić do Wielkiej Brytanii trzy tygodnie później (26 października).

Przewoźnik pokrył koszty jedynie pierwszego dodatkowego noclegu, później podróżni musieli radzić sobie sami. 54-letnia Karen Broadbent i  47-letnia Melanie Lord, które znalazły się na liście pasażerów anulowanego lotu relacjonują, że nie były przygotowane finansowo na spędzenie trzech kolejnych tygodni na Maderze. Jak informują kobiety, przewoźnik nie reagował na telefony i maile podszkowanych podróżnych.

Pasażerowie na własną rękę poszukali alternatywnych lotów powrotnych. Przewoźnik zapewnia, że wszelkie koszty zakwaterowania oraz przelotu zostaną podróżnym zwrócone oraz tłumaczy, że w tym okresie została odwołana prawie połowa lotów z Madery w związku, z czym trudno było znaleźć loty zastępcze.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniW ciągu jednej nocy wandale poprzecinali opony w 18 samochodach
NastępnyNapad na sklep jubilerski w Londynie. Sześciu bandytów uciekło jednym skuterem