Start Polecane Eastleigh college zakwalifikowany do międzynarodowej nagrody w dziedzinie edukacji

Eastleigh college zakwalifikowany do międzynarodowej nagrody w dziedzinie edukacji

619
0

Eastleigh College został zakwalifikowany do krajowej nagrody edukacyjnej po tym, jak został uznany za doskonałość w dziedzinie GCSE.

Uczelnia została zakwalifikowana do nagrody „Outstanding GCSE resits Provision” w konkursie Times Education Supplement w 2020r. Nagrody te wyróżniają wybitny wkład i osiągnięcia osób i instytucji z całego sektora edukacji.

Paul Cox, dyrektor generalny Eastleigh College, powiedział: „Cieszymy się, że uczelnia otrzymała to uznanie za jakość naszego nauczania i uczenia się, a także za nasze wspaniałe wyniki zeszłego lata. Wspieramy osoby kończące naukę, które nadal muszą zdawać GCSE z języka angielskiego, matematyki lub obu przedmiotów, a także ich kształcenie i szkolenie zawodowe i techniczne.”

„Mamy oddany zespół nauczycieli języka angielskiego i matematyki, którzy uczą w sposób, który angażuje uczniów, stosując różnorodne innowacyjne podejścia i techniki, które naprawdę inspirują. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy ciężko pracują, aby osiągnąć tak wspaniałe wyniki GCSE każdego lata, co pozwala im dalej się rozwijać, niezależnie od tego, czy będzie to u nas, na uniwersytecie, na stażu lub w pełnym wymiarze godzin”.

PoprzedniOficjalna zgoda królowej na Brexit
Następny21 lat więzienia dla Polaka za usiłowanie zabójstwa matki i dziecka