Start Imprezy E-rowerowe wycieczki tego lata w Southampton

E-rowerowe wycieczki tego lata w Southampton

771
0

Tego lata w Southampton zaplanowano wycieczki na skuterach elektrycznych, aby uczynić miasto bardziej zielonym.

Lokalna firma Madein:Here nawiązała współpracę z See Southampton, The Hub Cycleworks i Mercure Southampton Dolphin Hotel, aby rozpocząć wycieczki, które wystartowały 4 lipca.

Grupy do szesnastu osób otrzymają rowery elektryczne, odkażone kaski oraz mapę trasy. Wycieczki będą prowadzone przez przewodnika SEE Southampton i wspierane przez „Asystenta wycieczek”.

Rzecznik Madein:Here powiedział: „Rowery elektryczne są niezwykle wygodne, łatwe w pedałowaniu, nie zanieczyszczają środowiska i są trwałe, a baterie wystarczają na kilka godzin.

„Dzięki tej potężnej mocy pedałów uczestnicy wycieczki będą mogli pokonywać znacznie szersze obszary niż tylko centrum miasta, w tym Mayflower Park, Old Bowling Green i stadion Saints oraz wiele innych przystanków.”

„Wymagania: 16 lat+, umiejętność jazdy na rowerze, dobry nastrój i duch przygody!”

Wycieczki rowerowe odbywają się w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 10:00 z parkingu hotelu Mercure Dolphin oraz w pierwszą i trzecią środę miesiąca o 18:00.

Wszystkie wycieczki trwają dwie godziny. Wstępna rezerwacja jest niezbędna. Rezerwacji można dokonać na stronie www.madeinhere.co.uk/ebiketours

Bilety kosztują 18 funtów dla dorosłych i 16,50 funtów dla osób w wieku 16-18 lat.

PoprzedniMężczyzna z Southampton aresztowany po tym, jak jechał pod prąd na autostradzie
NastępnyOd 19 lipca w Anglii przestają obowiązywać restrykcje Covid