Start Southampton Dziś rozpoczyna się okres próbny zamknięcia dróg na Bedford Place

Dziś rozpoczyna się okres próbny zamknięcia dróg na Bedford Place

602
0

Od dziś Bedford Place zostanie zamknięte dla ruchu samochodowego.

Drogi wokół Bedford Place będą zamknięte dla ruchu w ramach programu mającego na celu wspieranie dystansu społecznego i pobudzenie lokalnej gospodarki.

Tymczasowe zamknięcia dróg zostaną wdrożone wzdłuż Bedford Place od Henstead Road do Carlton Place; wzdłuż Carlton Place od Bedford Place do Southampton Street; wzdłuż Lower BanisterStreet od Carlton Place do naprzeciwko zakładu Popworld.

Ruch dwukierunkowy będzie dozwolony wzdłuż dolnej połowy Lower Banister Street, dopóki te zamknięcia będą obowiązywać. Czasowe zamknięcie drogi będzie również tymczasowo wprowadzone wzdłuż Winchester Street od Carlton Place do Salisbury Street w piątki od 23:00 do północy oraz w soboty od północy do 3:00 i od 23:00 do północy.

Dopóki te ograniczenia działają, wzdłuż Waterloo Terrace będzie dozwolony ruch dwukierunkowy. Do wdrożenia nowych środków wykorzystana zostanie mieszanka donic i słupków betonowych.

Według rady, parking przy ulicy Carlton Place (w pobliżu Southampton Street) i na Lower Banister Street (poza Popworld) będzie zawieszony. Dostępne będą jednak inne parkingi w okolicy, takie jak parking na ulicy przy Upper Bannister Street, parking poza ulicą przy Amoy Street, Bedford Place Multi Storey przy Lower BanisterStreet oraz parking przy Amoy Street.

W międzyczasie mieszkańcy obszaru Polygon, w tym Canton Street i Henstead Road, nadal będą mogli uzyskać dostęp do swoich nieruchomości, a objazdy będą odbywać się przez Carlton Crescent.

Rada podkreśliła, że ​​program ma charakter tymczasowy, a opinia publiczna będzie konsultowana podczas testowania całej operacji. Proces może trwać do 18 miesięcy, ale w dowolnym momencie rada może zmienić lub usunąć program – podał organ.

PoprzedniRed Funnel zmniejsza liczbę miejsc pracy w związku ze spadkiem liczby pasażerów
NastępnyWielka Brytania: Noszenie maseczek w pracy będzie obowiązkowe?