Start Southampton Dziś otwarcie nowego sklepu Aldi w Southampton

Dziś otwarcie nowego sklepu Aldi w Southampton

594
0

Już dziś przy Bursledon Road w Southampton zostanie otwarty nowy supermarket Aldi.

Nowy sklep zostanie otwarty o godzinie 8.00. Na klientów czeka kierownik sklepu wraz z 40 osobową załogą. Sklep będzie otwarty od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 16:00 w niedziele.

Kierownik sklepu, Nick Simpkins, powiedział: „Z niecierpliwością czekamy na otwarcie nowego sklepu w Southampton. Zapowiada się wspaniały dzień i miło będzie powitać w sklepie naszych klientów i zapewnić im dostęp do niedrogiej, wysokiej jakości żywności.”

Nowy sklep zachęca również lokalne organizacje charytatywne i banki żywności do zarejestrowania się w Neighborly, platformie zaangażowania społeczności, która łączy firmy z organizacjami charytatywnymi. Lokalne organizacje charytatywne, które się zarejestrują, będą mogły zbierać nadwyżki żywności i łatwo psujących się produktów – owoców, warzyw i wypieków – do pięciu dni w tygodniu. Wszystkie organizacje charytatywne w okolicy, które chciałyby nawiązać współpracę z nowym sklepem Aldi, powinny wysłać e-mail na adres aldi@neighbourly.com.